Salon kosmetyczno-fryzjerski "hair"

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Salon kosmetyczno-fryzjerski "hair"

poziomka

felka' szkodaż, że żadna obecne klienta lub stała nic nie napisze na temat tego salonu, usług jakie panie w nim wykonuja, cen oraz poziomu zadowolenia. Poprzednie opinie są dla mnie nieaktualne ponieważ były pisane 4 lata temu

marlena

to jest śmieszne ja nigdy nie byłam zadowolona i z tego co wiem moje znajome tagze a wydaje mi się że sama to napisala szkoda ma jej

Ola

Bardzo dobry fryzjer. Byłam u wielu ale [usunięte przez moderatora] i jej fryzjerski to chyba najlepszy fryzjer u jakiego byłam. Zresztą I miesjce w ogólnopolskim konkursie mówi samo za siebie. Polecam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Salon kosmetyczno-fryzjerski "hair" - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon kosmetyczno-fryzjerski "hair"