ZUP ROZTOCZE Roman Rak

Tomaszów Lubelski

Opinie o ZUP ROZTOCZE Roman Rak

eddy

aktualnie firma poszukuje księgowego,@warszhi. Wymagane jest doświadczenie w pracy w księgowości, dobra znajomość języka angielskiego,znajomość przepisów podatkowych i UOR.

czort

ciul z paczkami oby kasa sie zgadzała,a socjal to zawsze był ubogi wiec licz zawsze na siebie

szukam_pracy

Romek rob jakis nabor bo sie tulam ,a ja potrzebuje pracy plissssssss.............

szukam_pracy

romek daj mi prace plis pragne pracowac w rst plissssssssss

reformator

co to za firma grajdol z poganiaczami w tle nie dorosli do demokracji banda dziadow hahahaaaaa

czlowiek_pracy

pozadna firma bardzo bym chcial w niej pracowac tylko mam watpliwosci czy pan Rak zatrudnilby mnie i za jakie pieniadze bo doswiadczenie posiadam i wielu mlodych moglbym wiele nauczyc znam duzo nowosci tylko nie wiem czy mi sie to oplaci bo za granica zarabiam 4krotnie wiecej jak jego najlepiej zarabiajacy pracownik kwestjia jest do dogadania narazie pozdrawiam moze kiedys przyjade zapytac czy jest mozliwa praca dla mnie w RST

Zostaw opinię o ZUP ROZTOCZE Roman Rak - Tomaszów Lubelski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUP ROZTOCZE Roman Rak