Opinie o RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tomaszów Lubelski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tomaszów Lubelski

Rst

Jako były pracownik potwierdzam wszytskie negatywne opinie na temat romana raka ( tak z małej litery) i jego firmy rst roztocze i wsk. Odszedłem z zadowloneniem i ulgą ze tam juz nie pracuje nie podpisując kolejnej umowy bo znam swoja wartość jak rownież wiem ze w Tomaszowie są jeszcze normalne firmy w ktorej pracuje. romek wyznaje zasadę hitlera. Ma juz wyrobioną opinie wśród pracowników np wyrzucania ludzi z pracy za tatuaze, za chodzenie po pracy do biedronki, dyscyplinarnie (zamiast nagany) za pierwsza wpadke za palenie papierosa 15 min przed koncem pracy poza halą, za wykonywanie pracy przy maszynie cnc siedząc itd. Idąc tam do pracy wypiara ci mózg ze nic nie potrafisz i niczego nie umiesz. Cały zakład tylko pilnuje czy jest roman rak bądź dyrektor bo normalnie taki przestrach o pracę maja ze nie moga sie supić na pracy. Z romkiem faktycznie nie ma dyskusji on wie a twoje argumenty ma w (usunięte przez administratora) Za żadne pieniadze nie chciałbym tam pracowac nawet za 5tys netto. Rst to (usunięte przez administratora) wypiora ci mozg. Żeby zamowic jedzenie na przerwe musisz to zrobić w toalecie umawiasz sie z dostawca gdzies pod płotem zeby ci przerzucił jedzenie bo jak cie romek zobaczy to cie opierdzieli i obetnie stawke godzinowa. 3 tys zarabia sie z nadgodzinami 12h dziennie z sobotami. Atfosfera w firmie straszna niszczaca psychikę ,Mobing. Jedz zagranice niemiec tak nie bedze cie gnębił i takiego pracodawcy tam nie znajdziesz nawet pracujac na polu. Mlodzi ludzie pracuja w rst ale to sa ludzie przyjeci po szkole pierwsza praca ktorym wydaje sie ze praca wlasnie ma tak wygladać jak w rst. Tak samo inżynierowie. Sa tez starsi ktorzy w wsk spedzili cale zycie i juz wyboru nie maja romek za 8h ceni ich prace na 1800zl Szkoda mi ich ze im tak romek mozgi wyprał. Pozdrawiam romku jutro bedziesz biegal i wyrzywal sie na swoich pracownikach jak to przeczytasz wiem widzialem jak po negatywnych komentarzach sie zachowujesz. Nie mam czasu pisac o majstrach i innych przydupasach szefa. Ale negatywne komentarze odzwierciedlaja ich prace w firmie rst.

Szatynka
@Rst

Naprawdę jest aż tak źle w tej firmie???Aż taka zła atmosfera i źle traktowanie pracownika?Pytam,bo właśnie myślałam,żeby tam zatrudnić się,szwagier mój tam pracuje i nic nie wspominał o tym.

Kalina Nowy wpis

Stanowisko Marketing Generalist nadal do objęcia ? Ciekawe ile jest etapów rekrutacyjnych, czy mogłoby już być po skoro ogłoszenie było miesiąc temu czy nie ma szans. Ktoś brał udział z Państwa w rekrutacji do firmy i mógłby coś powiedzieć?

Tom Nowy wpis

W RST jak pracowałem, to tylko od jednej osoby ( która pracuje tam ok 25 lat) usłyszałem słowo dziękuję, lub inny zwrot grzecznościowy. Reszta to zaczyna zmianę od zwrotu typu "bierz się za to, to to to i tamto" nie udzielając przy tym konkretnych informacji w postaci rysunku technicznego. Tak po prostu się męcz conie to

Dawno nie pojawiały się tutaj żadna opinię na temat pracy w firmie.. myślałam, ze już coś merytorycznego wleciało;) Chyba nie macie zbyt koleżeńskiej atmosfery, co? Chce tu aplikować, faktycznie może zraziliby mnie fakt, ze kierownictwo nie jest tutaj odpowiednie, ale z takimi argumentami nie ma szans:P Napiszesz może lepiej jakieś konkrety? Jak obecnie tu wyglada zatrudnienie? Np. wynagrodzenie, jakieś świadczenia dodatkowe?

Jolka Nowy wpis

Czyli ty masz inne zdanie o firmie? Bardziej pozytywne? To kamień serca, bo chciałabym tu aplikować, gdy tylko pojawi się stanowisko, jakie mnie interesuje. Korzystając z okazji, wiesz jak często szukają osób do pracy w marketingu? Lub tak ogólnie, jak funkcjonuje dział, jak tam atmosfera, przełożeni? Na stronie firmy niby jest oferta dla specjalisty i można wysłać cv przez formularz, ale ogłoszenie ma już prawie rok :/

Czy w firmie RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ są regularne szkolenia pracownicze?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Rst

@Rst

Witam. Pracuje aktualnie na CNC od jakich 3 lat. Z większością opinii się trochę nie zgodze. Można siedzieć przy maszynach, nikt w nikogo nie rzuca młotkami ;). Zarobki jak zrobisz trochę nadgodzin i ze 3 soboty to 4-5k netto - jak na Tomaszów rewelacja. Prawdą jest że Rak mniej szanuje pracowników biurowych od produkcyjnych. Zarobki w biurze na technologii czy tam kontrolerze 3-5k netto. Gorszy od Szefa jest dyrektor podobno, każdy z technologow telepie portami jak ma do niego na dywanik hehe. Ogólnie polecam, po prostu trzeba mieć trochę (usunięte przez administratora)

Szatynka
@Rst

Czy ktos coś wie o Panu Karolu K , który stosował (usunięte przez administratora) , w stosunku do pracowników, czy poniósł jakieś konsekwencje ,czy dalej jest bezkarnym kierownikiem?. I dlaczego nikt go jeszcze nie usunął ,?.

Wercia

W jakim czasie działy się te rzeczy? Bo widzę że piszesz jako były pracownik więc zastanawiam się na ile te informacje mogą być aktualne. Mi samej na dobrej atmosferze zależy, więc ciekawe jak jest teraz. Inni pracownicy byli ok?

Maciek

Tzn.? Możesz konkretniej, bo w sumie nie dowiedziałem się za dużo z Twojego wpisu? Mogę jedynie wywnioskować, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia, bo napisałeś 'januszex', czyli ile płacą? Minimalna czy te pare stów więcej? Są jakieś premie, dodatki, może benefity? O co chodzi z tym 'smrodex'?

Dobrze rozumiem, że ponad najniższą krajową nic nie ma w firmie? Mam spore doświadczenie jako ślusarz, coś dałoby radę wynegocjować solidnego? Niestety nie podają szczegółów żadnych na stronie więc liczę na wasze rady. Co macie w pakiecie socjalnym? I czy w firmie można zrobić dobrowolnie nadgodziny?

Jak jest z pakietem medycznym w Roztocze Zakład Usługowo Produkcyjny Rak Roman? Można dołączyć rodzinę?

Są apteczki na halach i okresowe badania w medycynie pracy. To tyle w temacie.

Janusz

ta firma to jest taki typowy januszex z dziadem na czele co daje najniższą krajowa za robienie w smrodzie i hałasie, pracownik robi tu jak za kare a jak mu coś nie pasuje to romek z chęcią weźmie kogoś na jego miejsce z urzędu pracy i zgarnie kasę za to jeszcze, lepiej chyba być na bezrobociu niż się upokarzać w tej najlepszej firmi

Czy Roztocze Zakład Usługowo Produkcyjny Rak Roman zapewnia kartę multisportu?

Bos

Jedynie co zapewnia to brak chęci do pracy, brak pieniędzy, ból kręgosłupa i głowy oraz chęć zmiany pracy.

dno i wodorosty

Z całego serca nie polecam tej pięknej firmy, jedyne miejsce dla Ciebie jest montażu za (usunięte przez administratora) pieniądze. No chyba, że masz dobrze ustawionych kolegów to wepchasz się wszędzie. Wielki szef śiejący postrach wśród pracowników. Po latach pracy nie wyrwiesz się z tego (usunięte przez administratora) ludzi który chcą odejść z tego wspaniałego przedsiębiorstwa traktuje jak psy.

Mariusz
@dno i wodorosty

To bez znajomości nie da się tu kariery zrobić? Jak ktoś dobrze pracuje to po jakim czasie dostanie podwyżkę albo awans na wyższe stanowisko (o ile jest)? Weź też rozwiń, o co chodzi z tym, że trzeba mieć dobrze ustawionych kolegów?

Pozdrawiam Jarka komendanta fajny typ nawet plotek nie robi nie to co inni

ZOŚKA

TEN ZAKŁAD TO DNO !WSZECH OBECNY MOBBING,OMIJAJCIE Z DALEKA

Iwona
@ZOŚKA

A czemu tak uważasz? Jakie sytuacje to potwierdzają? Wymienisz kilka?

ZOŚKA
@Iwona

GODZINĘ PO PRZERWIE POSZŁAM DO TOALETY JAK TO PO WYPICIU HERBATY NA SIUSIU KAROL K. TEN KIEROWNIK, ZOBACZYŁ NA KAMERZE SKIEROWANEJ NA TOALETĘ ŻE WESZŁAM ,SAM MI TO POWIEDZIAŁ I ZACZĄŁ STUKAĆ DO DRZWI I PRZEKLINAŁ ŻE NIBY PAPIEROSY CHCE PALIĆ,WTARGNĄ DO DAMSKIEJ TOALETY DOBRZE ŻE BYŁY DRUGIE DRZWI ZAMKNIĘTE CHORA SYTUACJA PRZEKROCZYŁ WSZELKIE GRANICE. NORMALNIE BYM TO SZEFOWI ZGŁOSIŁA ALE ON SAM POPIERA (usunięte przez administratora)ZRESZTĄ SAM MA SPRAWĘ O (usunięte przez administratora)W SĄDZIE NIE MA DO KOGO PÓJŚĆ...

Chugo
@ZOŚKA

Dalej świruje? Dawno po mordzie nie dostał? Powinien jak w szwajcarskim zegarku teraz chodzić

@ZOŚKA

Fajna miła oraz rodzina atmosfera polecam

@Chugo

Tam od razu swiruje wypełnia zetelnie swoje obowiązki

@Iwona

Nie. To (usunięte przez administratora). I oszczetstwa tam pracują wspaniali ludzie nie ma miejsca dla (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

WĄS GESTAPOS

liczysz na premie za taki wpis? prawda jest taka ze tam zgnoją i zdołują każdego w dodatku za (usunięte przez administratora) pieniądze.

Jolanta
@WĄS GESTAPOS

Po pierwsze jakim sposobem uważasz, żeby to zweryfikowali kto napisał, żeby jakąś kasę z tego mieć? A po drugie czemu od razu tak ostro to ujmujesz, jakoś normalnie da się opisać?

Iwona

Poważnie tylko 30 gr? Ale na godzinę tyle więcej tak czy o co chodzi?

wąssss

stary mówi że firma bardzo dobrze prosperuje tylko że nie wie ze nie ma roboty i trzeba się chować po kątach a co do podwyżki to ukrainiec brudas ma większa wypłatę niż pracownik który pracuje kilka lat, radzę spierd.alać stamtąd jak najszybciej

banan

co tam słychac w najlepszej firmie na roztoczu? goraco wam pewnie, ciekawe czy szef chociaż wodę wam daje pozdrowienia z klimatyzowanej pracy za granicą (;

@banan

Czemu jesteś taki złośliwy? Skoro tam nie pracujesz to skąd wiesz, może też już mają klime?

Yogi
@Teresa

Tak mają! Małe wiatraki na stołach! A i tak nic nie dają bo się lepisz cały z gorąca!

Jolanta
@Yogi

Nie no zawsze coś, widać że przyjęte zostało do wiadomości to, że gorąco ludziom. To może z czasem w klimę doinwestują jak pieniędzy się więcej w budżecie nazbiera? Są z nim aktualnie jakieś problemy?

tep
@Jolanta

Haha, klima? Pieniądze są ale nic sobie z tego szef nie robi, ryć trzeba a jak wyjdzie człowiek na zewnątrz na świeże powietrze trochę ochłonąć to zaraz drą mordę co tu robisz i dlaczego nie pracujesz

Katarzyna
@tep

Ale jesteście zjeby, klima na hale by kosztowała kosmiczne pieniądze, duża objętość plus ciepło wytwarzane przez maszyny - zrobienie tam klimy kosztowałaby tak jak wybudowanie nowej hali, jak nie więcej

@Katarzyna

Właśnie ciekawe czy przy takich warunkach to klima by w ogóle coś dała?

ulanaunko47@gmail.com

Dzień dobry potzcebno do pracy . Kobiety s Ukrainie .. 886390368muj numer telefonu

haa
@ulanaunko47@gmail.com

Śmiało zapraszamy, Ukrainiec dostanie ponad 4 tys na start a ty Polaku robaku się męcz za najniższą krajową i zasuwaj na obcokrajowca

@haa

Jak to? Za co oni dostają na start tyle?

jaj
@Teresa

za bycie ukraincem, szef jest taki dobry dla nich i dał im tyle, ludzie pracują kilkanaście lat i nie mają tyle co ukrainiec po miesiącu pracy, każdy kto pracuje to potwierdzi..

@jaj

Kurczę rozumiem że chciał dobrze, z drugiej strony rozumiem też że czujecie się pokrzywdzeni. On w ogóle tłumaczył wam to chociaż? Czy tak sam z siebie dał i przypadkiem się dowiedzieliście o tym?

Yogi
@Teresa

Tłumaczył??? On potrafi tylko dać Ci minimalną i nawet za zasrany parking na terenie firmy musisz płacić!!! To już całkowicie głupota żeby od pracownika brać kasę za parkowanie!!!

zaintersowany

ja się pytam co robi ten plemnik robi nadal na wibratorach? jeszcze mało z nim problemu trzymacie czuba dalej jak dojdzie to tego że komuś coś się na prawdę stanie to będzie już ....

plemnik kiep
@zaintersowany

siedzi i ma (usunięte przez administratora) na wszystkich was hehe, zróbcie jakieś dowody i sprzedajcie go do starego to może go (usunięte przez administratora) a jak nie idz na inną hale i się nie patrz na tego głąba, pozdro

plemnik kiep
@zaintersowany

albo zamiast siedzieć na kiblu podczas pracy i pisać ten komentarz mogłeś iść i mu wyyebac w ten pusty łeb i tyle

:Dcfdfdfgfgdfgdfgdfg
@plemnik kiep

tak tak i potem i tak wszystko idzie na jego korzyść :)

Leszek
@zaintersowany

Czekaj, czemu ma się komuś coś stać niby? Co takiego robi człowiek o którym piszesz?

hajesyjest

nie no kabaret, ukraincy teraz mają lepiej niż zwykli pracownicy, chodzą jak chcą i nikt im nic nie zrobi a zwykły pracownik to oczywiście zostanie zmieszany z błotem, cyrk w tej firmie

Rst roztocze schodzi na psy. Stary chodzi po halach i szuka kogo by tu udupic ze stawki. Czepia się wszystkiego zależnie od jego humoru który kest jak pogoda

Teresa

No z tego co czytam, to ciężki ten szef... Jak myślisz, co takiego może się dziać, że w taki sposób szuka oszczędności?

Zostaw merytoryczną opinię o RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tomaszów Lubelski

• Jak się pracuje w RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RST ROZTOCZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.1/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Roztocze 18
    22-600 Tomaszów Lubelski