Opinie o Slc-Automation Sp. z o.o. w Tomaszów Lubelski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Slc-Automation Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Slc-Automation Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Slc-Automation Sp. z o.o. w Tomaszów Lubelski

Artur

Polecam firmę i pracodawcę! Atmosfera jak i warunki pracy jest w porządku. Zdecydowanie polecam dział automatyków. Jest tam dużo ambitnych osób z ogromną wiedzą. Nie rozumiem osób wrzucających wpisy negatywne. Załóżcie działalność gospodarczą, zatrudnijcie ludzi którzy będą zajmować się projektowaniem maszyn, rozliczcie się z klientem, dotrzymajcie terminów, poprawcie na własny koszt wszystko co konstruktorzy wam źle zaprojektowali. I jeszcze tym konstruktorom zapłaćcie premię za to co było do poprawy. Pracownicy z działu konstrukcyjnego którzy wielokrotnie popełniali błędy już nie pracują. I dobra decyzja pracodawcy że rozwiązał z nimi umowę bo tylko generowali straty w firmie i żadnych zysków.

Damian
@Urszula

Zarobki w porządku. Pracodawca uczciwy. Nie ma rotacji pracowników. Jak ktoś się nadaje do tej roboty i jest solidny to zostaje. Urszulo zapraszamy na pokład. Polecam

Ile tu kobiet pracuje? jestem tu za pracą jako konstruktor ale cos widziałem w poprzednim wątku, że zapraszano jedna panią na automatyka? : ) pisali generalnie o dobrej atmosferze, ona jest niezmienna? może ktoś przy tym odnieść się bardziej szczegółowo do zarobków? ile w przyszłym roku mógłbym mieć na koncie?

TL Nowy wpis

Atmosfera jest zmienna, ok. 3 miesięcy okresu ochronnego, później już na luzie będziesz słyszała od prezesa, że jesteś debilem, idiotą, żebyś sie pierdolnęła itp. Sytuacja dotyczy każdego działu bez wyjątków, przy czym do każdego projektu jest przypisany jeden konstruktor i tylko on jest odpowiedzialny za konstrukcje, więc jeśli popełnisz gdzieś błąd, to nikt go nie będzie weryfikował ani tego z Tobą konsultował w fazie projektu, po prostu w trakcie obróbki/spawania, montażu lub uruchomienia, usłyszysz kilka ciepłych słów od przełożonego M. P. i to zapewne kilka razy. Pracy w tej firmie nie polecam, bez względu na to w jakie stanowisko celujesz. Co do zarobków, jeśli nie przeszkadza Ci czekanie niekiedy miesiąc na zaległą wypłate, to pieniądze jak na tomaszów całkiem ok. Jeśli starasz sie o kredyt lub już go masz i zależy Ci na terminowych wypłatach, to omijaj SLC szerokim łukiem. Nadgodziny w tej firmie to wolontariat.

@TL

Wspominasz, że nadgodziny w tej firmie to wolontariat. Dużo ich jest? Można je odebrać jako dzień wolny? Zastanawiam się, czy byłyby jakieś konsekwencje, jeśliby się na nie nie zostało...

Artur

Pp
@Artur

Dobrze piszesz Panie Artur. Przeczytaj jutro jeszcze raz ten wpis, jak wytrzeźwiejesz po drugiej zmianie ;)

ar
@Artur

ładne bajki, przecież piechnik zwolnił tylko jednego konstruktora (który rzeczywiście sie miernie się nadawał na to stanowisko) a reszta sama odeszła z tej firmy

Urszula
@Artur

A jak wyglądają zarobki w dziale automatyki? :) Z nich tez jesteś zadowolony? Jak wygląda rotacja, często firma szuka nowych pracowników, czy ekipa jest raczej stała? Masz jakieś rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej? :D

Damian Nowy wpis
@Urszula

Pon

Dalej jest tak, że po odejściu z firmy prezes dzwoni do okolicznych firm (nawet tych z Zamościa) z informacją żeby nie zatrudniać tego pracownika?

@Pon

To pytanie to jakiś żart?

Nie

@Edyta

Tak wygląda rynek pracy na wschodzie. Nikomu nie opłaca się prowadzić swojego biznesu (choć w przypadku tej firmy wątpliwe jest czyj to biznes), a gdy odchodzi pracownik nienawiść bierze góre.

@Pon

No jeśli takie złe emocje biorą górę to niefajnie to wygląda. A zdarzyło się, tak że serio obdzwonił i nikt zatrudnić nie chciał? Taka osoba mogłaby wrócić?

zz
@Edyta

w sumie mogłaby wrócić, żeby pracodawca wypłacił zaległe nadgodziny ;)

@zz

Haha, nie no w taki sposób raczej by to nie działało. Raczej na czystą kartę powroty byłyby organizowane. ;p A faktycznie sporo by z tych nadgodzin tutaj wyszło?

ddd
@Edyta

a co by się działo z zaległymi nadgodzinami? magicznie by znikały? ;)

@ddd

A tego to nie wiem, nie wypowiem się. Ale wiadomo jak aktualnie z nimi się tu sprawy mają? Może już problem z tym nie występuje? Ktoś aktualnie zatrudniony się odniesie?

sss
@Edyta

no tak, prawie wszyscy co się zwolnili, nie wypłacił po tysiącu lub dwóch (znajdą się tacy co im dłużny był kilka tysięcy), ale to jest nieważne tak? bo pytasz o to jak jest teraz

@sss

no chyba jednak też istotne, bo to za firmą się będzie ciągnęło o ile faktycznie jakieś zaległości by były? czyli odbija się to na obecnych warunkach?

Spam
@Pon

To nie prezes dzwoni do okolicznych firm tylko te firmy dzwonią do poprzedniego pracodawcy pytać o opinie. Widocznie właściciel firmy SLC-Automation przekazał opinię adekwatną o tego czym reprezentowaliście firmę. Pozdrawiam i współczuję obecnemu pracodawcy zatrudniającemu Was na odpowiedzialnych stanowiskach. (usunięte przez administratora)

Zofia
@Spam

Ale tak sama z siebie firma też nie może dzwonić, w końcu obowiązuje RODO ;) Skąd w ogóle masz takie szczegółowe info, też miałeś taką sytuację? Czy to raczej jednorazowa akcja była?

haha
@Spam

ajjj jak poznasz piechnika z jego najbardziej zawistnej strony, to w twojej sprawie też będzie dzwonił, żeby napsuć krwi - ale to się stanie dopiero po tym, jak przestaniesz robić mu dobrze ;)

haha
@Zofia

RODO w naszym wschodnim półświatku jest dla (usunięte przez administratora)- taka (usunięte przez administratora)jak piechnik za nic ma jakiekolwiek regulacje prawne, PIP ma dobrze smarowane że nie widzi wielu nieprawidłowości - wypłaty, dofinansowania lawpu - a to dopiero wierzchołek tej góry bagna i wymocin jaką jest SLC

Przemysław
@haha

Myślisz że sprawy zgłoszone do PIP nie zostały rozpatrzone na korzyść pracowników bo chodzi o jakieś układy? Nie sądze. W ogóle była jakaś kontrola w sprawie tych nadgodzin za które nie zapłacono czy ludzie po prostu dopuścili?

sss

super firma, polecam typowy januszowy model biznesowy - nałapać klientów, podpisać umowy, żeby klienci wpłacili zaliczki i potem projekty do odstawki, czekamy do deadline'u aż się klienci zaczną dobijać, wtedy obiecujemy gruszki na wierzbie i tak w kółko

Mare

Polecam firmę

Profesjonalne podejście do klienta. Polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Slc-Automation Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
michal

cześć, warto przyjść do pracy na automatyka, 4 lata doświadczenia w UR? jak atmosfera, dużo delegacji?

roztocze

W ciągu ostatnich 2 miesięcy zwolniło się 4 z 5 konstruktorów (wszyscy ze stażem przynajmniej 1,5 roku) hmm ciekawe dlaczego ;)

@roztocze

No w sumie ciekawe, pewnie warunki słabe, ale co konkretnie jest nie tak? I ile jest tutaj wyznaczonych na nich stanowisk? Bo ciekawa jestem ile % od całości odeszło

Asd
@Edyta

Krócej by było napisać co jest okej... właściwie nic, pójdziesz na urlop to potem przez rok masz wypominane, nadgodziny=wolontariat, ewentualnie tak jak zamawiane materiały, płatne po kilku miesiącach, nie wiem do kogo mniejszy szacunek do pracowników czy klientów

@Asd

Może żeby nie mieć dylematu przyjmij, że równy? To wszystko co piszesz wynika ze złego zarządzania czy faktycznie są tu aż takie problemy finansowe?

Szym

Polecam. Pracodawca w pożadku. Firma rozwojowa i prowadzi ciekawe innowacyjne projekty.

@Szym

Nowy pracownik jest przypisywany od razu do danego projektu?

Magdalena

No dobra, generalnie opinie bardzo zachęcają. Mąż jest po inżynierii mechanicznej, więc myślę jak najbardziej pasuje do tej firmy. Ktoś zdradzi jakich zarobków można się spodziewać na początek? Piszecie że firma rozwojowa i to świetna wiadomość - faktycznie można potem liczyć na jakieś awanse jak się jest dobrym?

JA

@HAAS pracodawca uczciwy i ma szacunek do pracownika?

Zenio

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jak atmosfera i zarobki?

HAAS
@Zenio

Przyjdz, zobacz, pogadaj. Poza tym bardzo w pożadku :-) Polecam

Anka

Co to znaczy, legislacyjny bubel? Nie rozumiem. Powiedz coś więcej na temat tego mieszacza.

@Anka

Szukacie Ludzi na pokład?

SLC
@Andrzej

Szukamy ludzi na pokład. Zapraszamy do siedziby na Rozmowę.

olek

Tak masz rację co do mieszacza . Żeby nie wiem jak zaawansowane technicznie było urządzenie to ono musi czemuś służyć!!! Sama firma SLC bez wsparcia Roztocze padłaby w ciągu 6 miesięcy chociaż wymienniki do maszyn CNC to jest chyba największe osiągnięci tej firmy. Fakt iż mieszacz zniknął ze strony SLC były_pracownik ma rację . A te 45 smutnych minek najlepiej świadczy iż są to osoby po prostu liżą ..........genitalia........

Ramirez

Firma jak najbardziej dobra, rozwijająca się więc jeśli nie brakuje chęci do pracy to będziemy zadowoleni z pracy.

Polecam. Firma ma innowacyjne projekty i nieszablonowe rozwiązania przy projektowaniu i wykonywaniu maszyn. Ciągle wprowadza coś nowego na rynek i nie boi się kolejnych wyzwań.

Czy faktycznie jest sens pracować w tej SLC? Pytam, bo znajoma słyszała, że o ile to ciekawa branża, to o stabilność w zatrudnieniu ciężko. Długo na rynku nie są.

Zostaw merytoryczną opinię o Slc-Automation Sp. z o.o. - Tomaszów Lubelski

• Jak się pracuje w Slc-Automation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Slc-Automation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Slc-Automation Sp. z o.o.?

Slc-Automation Sp. z o.o.
  • Rolnicza 6
    22-600 Tomaszów Lubelski
  • NIP: 9212031903 REGON: 362457704 KRS: 0000574260

Slc-Automation Sp. z o.o.