MAG-POL Security

Kłodawa

Opinie o MAG-POL Security

Iza

Poprzednicy pisali, że zatrudnienie w MAG-POL Security odbywa się w oparciu o umowę o pracę, czy ktoś może potwierdzić, że od razu ją się dostaje? Nie ma okresu próbnego najpierw? Trwają rekrutacje?

olak

tutaj pracownicy zatrudniani są na normalne umowy, co jest dużym plusem ;)

Min

Powiedzcie proszę jaką macie ustalaną stawkę za godzinę pracy w MagPol Security. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której, przychodzisz do pracy i na dobrą sprawę nie wiesz ile zarobisz z tej zmiany - w takim razie kiedy szefostwo firmy ma zamiar taką informację wystosować, ponieważ bardzo często klienci mając kontakt z pracownikami po prostu zachowują się jak head hunterzy.

bodzio
@Min 28.02.2015 05:37

hej, przeczytałem gdzieś ostatnio , że MAg-Pol Security z Kłodawy po za standardowymi usługami ochrony osób i mienia zajmuje się również usługami detektywistycznymi. Czy to prawda ? sam jestem po studiach po których mógłbym zacząć pracę na stanowisku detektywa tylko pytanie czy jest to tutaj opłacalne?

lech

jakieś kary tam stosują- zapewne pieniężne bo teraz wszystkim głównie o to chodzi. nie ma na stronie www tej firmy ze szczególami gdzie mozna miec juz jakis poglad jak funkcjonuja itp. dlatego przed podjeciem decyzji o złożeniu tam dokumentow chciałbym uzyskac wiecej informacji chociaz tutaj, jesli mozecie to piszcie

klarowna

jak to kara? pisaliście kilka postów wcześciej o jakichś karach za nie zrobienie czegoś. bardzo prosze o wyjaśnienie o co dokładnie chodziło bo zamierzam do nich składac podanie o prace a nie chcę wpakować się w jakieś pułapki i dramatyczne warunki pracy. no miłoby było jakbyście też również napisali ile netto się tam wyciąga

traczu

w marketach nawet jakby człowiek chciał to wszystkiego nie da się zauważyć. Jak dla mnie dają radę

Jarek

Mag-pol security ochrania kilka marketów, swojego czasu była jakaś afera z wynoszeniem towaru w Kauflandzie, pewnie od tego czasu wiele się pozmieniało.

kłodawa

anonim - 2013-06-19 11:48:47 Może coś się zmieniło w Mag=pol Security ostatnio? Ich stronka nie działa, oni jeszcze w ogóle działają? juz nie ma mag pola i wypłat zaległych brak ale sąd wszystko rozwiąze

x

łysy kołlo - 2012-07-06 23:16:19 panowie mnie też [usunięte przez moderatora]tylko ze tą są dwie różne firmy mag-pol jedna od kolesia z mitsubishi a druga tego z sup erb więc dokładnie prawdzie na umowach która firma wasz [usunięte przez moderatora]

łysy kołlo

panowie mnie też [usunięte przez moderatora] tylko ze tą są dwie różne firmy mag-pol jedna od kolesia z mitsubishi a druga tego z sup erb więc dokładnie prawdzie na umowach która firma wasz [usunięte przez moderatora] pozdrawiam

oszukany

panowie jest dobra wiadomość pan z oktawi i skody zpadli na psy i są psami w nowej firmie tak bo firma została wykupiona szkoda że te pieski dalej robia wszystkich w konia ale wa zne jest to że mag-pol była spółką cywilną więc odpowiadają swoim całym majątkiem ja założyłem sprawę w sądzie i czekam na proces i polecam zrobic to wszystkim

ochrona

Mam znajomego, który pracował w tym wynalazku \"mag-pol\". Jednym słowem, LIPA. Stawi głodowe, ale to jeszcze nic, bo nikt nikogo nie zmusza. Najgorsze jest to, że nawet to zostało zaniżone. [usunięte przez moderatora]Wypłata spóżniona... Szerokim łukiem moi drodzy.

pracownik ochrony

Ja osobiście zakładam im sprawe o ustalenie stosunku pracy i wypłatę wynagropdzenia za czas gotowości do pracy. mamy 2 maja, do tej pory nie dostałem wypłaty za marzec. Nie odbierają telefonu, nie odpisują na maile. Miarka sie przebrała. Koniec.

Gregory 3232

witam kolegów mam jutro zaczac tam u nich kursy opłaca sie wogóle tam jechac?? prosze pisac e mail grigorio3@wp.pl

xxxx

kolego o nicku oszukany, moze przejdziemy na droge mail\'ową bardzo chetnie porozmawiam na temat mag pol\'u pisz smiało na maila bistransport@wp.pl pozdrawiam i czekam na maila.( usunięte przez administratora )

niezadowolony

Nikomu nie radzę podejmować z nimi współpracę, brak wypłat,brak kontaktu z osobą która za cokolwiek odpowiada w firmie.Ja czekam ponad 2 miesiące za wypłatą i do tej pory nic

lisek

niezadowolony - 2012-01-03 17:54:58 firma dno, opóźnienia wypłaty o kilka tygodni, godzin ogrom beznadzieja nie polecam praca dla ludzi o silnych nerwachja również pracowałem jako ( usunięte przez administratora )

mapi

nikomu nie radzę podejmować z nimi współpracę, notorycznie spóźniona wypłata, obcinanie wypłat, brak kontaktu z osobą która za cokolwiek odpowiada w firmie. P( usunięte przez administratora )pomimo niepunktualności wpłat, i obcinania zarobionych pieniędzy, płacą w ratach pierwsza rata jak maja kasę a druga jak maja chec ja wyslac.... firma kombinatorów i dorobkiewiczów

firma krzak !

Cześć ! Koledzy nie starajcie dostać sie do tej "firmy" Już mieiąc czekam na wypłatę okoł 150 zł. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o MAG-POL Security - Kłodawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAG-POL Security