Opinie o Gonvarri Polska w Września

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gonvarri Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gonvarri Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gonvarri Polska w Września

Rolnik

Korporacja ze słomą w butach... szkoda czasu zawodowego, nie polecam :(

zdrowyrydz

Technik Działu Jakości coś ktoś o tym stanowisku w tej firmie ?

Młody

Atmosfera w Gonvie całkiem w porządku. Zarobki? Rzecz względna i indywidualna. Zawsze znajdzie się ktoś kto jest zadowolony i taki który narzeka. Moim zdaniem wiele można się nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie. Ogólnie polecam.

@Tom jeżeli chodzi o zarobki to kwestia dość indywidualna, bo zależą od wielu czynników takich jak: doświadczenie, kwalifikacje, staż pracy. Ktoś może ewentualnie podać Ci widełki, ale raczej najszybszą odpowiedź dostaniesz na rozmowie kwalifikacyjnej w Gonvarri Polska, dlatego ja na twoim miejscu bym poszła.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gonvarri Polska po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Pakowacz - Operator Maszyn. Jaki był jej rezultat?

@Złoty czy z tego względu mógłbyś polecić pracę w Gonvarri Polska osobom szukającym prace? Jakieś mocne strony pracodawcy potrafiłbyś wymienić? Podałbyś jakieś rady odnośnie rekrutacji? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Widzę, że od marca nie było żadnych opinii na temat Gonvarri Polska, czy ktoś może powiedzieć coś o obecnej sytuacji jeśli chodzi o pracę w tej firmie? Czy coś zmieniło się z tego, co pisał @Salvadore w 2015 roku?

Anonim2511

Cześć, praca ciężka? Po 12 godzinach wracam do domu mniej zmęczony niż niektórzy z innych firm po 8. Poza tym to jest produkcja, i coś robić trzeba. Co do pensji i podwyżek... Porównując konkurencję, wcale nie jest najgorzej. Ktoś myśli że przyjdzie, po robi trzy miesiące i będzie mu manna kapać z nieba. Poza tym patrząc na niektóre osoby, co sobą reprezentują to sam bym im podwyżki nie dał, bo tok myślenia jest taki "płacą mi za godzinę, a nie za to ile zrobię". Pani kierownik, fakt ma czasem kaprysy ale na ogół musi trzymać fason, w końcu to kierowniczka i pracownicy muszą mieć jakiś dystans do niej. Generalnie praca w porządku, nikt nad tobą nie stoi, nikt cię nie goni. Zrobisz ósemkę i idziesz do domu. A przez starszych pracowników tyrane są te osoby co grubo lecą w kulki. Nie ma co się oszukiwać, to nie jest biuro i jeżeli ktoś chce i wyraża chodź trochę zainteresowania tym co robi to na pewno krzywdy nie ma. Pozdro dla całej ekipy GSS

Witam, ogólnie praca ciężka jest parę stanowisk gdzie można sobie ręce powyrywać, Pani Kierownik, rozchwiana emocjonalnie ma na hali paru swoich pupili, którzy jej donoszą, mistrzowie produkcji, tragedia nie znają się w ogolę na pracy, jak przychodzi do podejmowanie decyzji, umywają ręce, nie są w żaden sposób pomocni. Kilka osób które tam pracuje od 10 lat ma dobrze jak u Pana Boga za piecem, pensje przyzwoite, jak tylko mogą wykorzystują nowych pracowników, jak ktoś im nie chce się podporządkować to już robią mu koło tyłka u Pani Kierownik, a praca ciężka ze względu oczywiście na blachę dużo prac manualnych, jak ktoś jest na jakimś stanowisku dobry, to drogą logiki powinien jakoś awansować lub dostać podwyżkę, awansu brak bo jesteś dobry na tym stanowisku więc na nim zostań, podwyżka jak ja pracowałem 2014-2016 to 40pln brutto raz rocznie- miesięcznie do wypłaty 26pln na rękę, premia jest w wysokości 200pln netto za nie chorowanie, jeden dzień na l4 tracisz całą premię przykład zachorujesz 31.01-04.02 tracisz premię za dwa miesiące ... Jeśli zdecydujesz się na pracę w Gonvarri uważaj na Wodę i Czarnego - pseudonimy tzw. donosicieli , reszta ekipy w porządku. I Potwierdzam kolegę wyżej jedyna warta zainteresowania rzecz w tej firmie to Kobiety, pozdrawiam.

Laseczka :)
@Marcin

Kobiety powiadasz, to moze tam uderzę, heheh choć i tak chyba nie mam szans ze swoim wyższym wykształceniem, nie po fachu, bu...uuu :)

onaion

Zna ktoś Agatę z Działu Jakości ? Nazwisko ?

lassso

szu, a gdize było takie ogłoszenie ? Słyszałem, że teraz nowych ofert raczej nie będzie bo nowych kontrahentów nie mogą złapać.

Ktoś

Od dawana tu nie byłem. Jestem pracownikiem Gonvy i mogę powiedzieć że we Wrześni lepszej pracy nie znalazłem i to nie jest podlizywanie się bo nie podpisuje się tu nazwiskiem. Chodzi o to że my Polacy lubimy narzekać. Najlepiej sprzedają się narzekania. Prawda jest taką że jak ktoś jest ambitny i pokazuje że coś umie ma szansę się wybić. Asia też robi co może żeby ogarnąć haos. Mam pieniądze na czas i prywatną sł zdrowia. Mi to pasuje i wypłata też a nygusowi to wszędzie będzie źle

Melhior

Napewno jest tutaj lepiej niż w Gestampie. Sami pracownicy bynajmniej trzy lata temu mówili, że warto tu aplikować, bo inaczej działa agencja pracy, lżejsza praca i da się normalnie żyć z tego co się zarobi, a podobno więcej niż w firmie obok. Na szczęście ja mam od lat swoją pracę, ale polecam innym.

Witam

Czyli polecasz prace w gonvarri? A jak z pieniędzmi?

Salvadore

Pracuję od kilku lat w Gonvarri. Przewinąłem się przez wiele firm i uważam, że tu nie jest źle. Owszem pracować trzeba, ale to normalne - po to się idzie do pracy. Zarobki nie należą do najlepszych ale u konkurencji nic lepszego nie znajdziecie. Są dodatki do pensji, karta medicover, bony na święta, wyjazdy integracyjne, wigilia pracownicza, premia na wakacje i inne drobiazgi. Owszem, zawsze można narzekać, ale ja jestem zadowolony. Pozdrawiam.

B
@Salvadore

hej, na jakim dziale pracujesz?

Jakub

Jakie warunki firma proponuje pracownika

Ciach

Na jakie zarobki można liczyć na produkcji

Ramzes

Nie dziwcie,że pani kierownik interesuje się kurzem.Ona jest rozpieszczoną jedynaczką,która nawet w domu nie ściera kurzy,bo robi za nią matka.pozdrawiam.

Mateusz

Odradzam pracę w tej firmię, pani kierownik Joanna zamiast interesować sie pracą i towarem, interesuje sie tylko tym czy maszyna jest czysta i czy nie ma na niej kurzu. :D

Praca w tej firmie to wielkie nieporozumienie . Odradzam !!!!

Słowa kojarzące się z tą firmą to (prawie robi roznice): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .musisz miec plecy,szkolenia - prawie nie ma Atmosfera i ludzie tam pracujący są .Atmosfera schyla sie ku dolowi ,ludzie rozni, Od jakiej stawki można negocjować pensję? nie mozna negocjowac Najbardziej w tej firmie podobały mi się: ...niektore kobiety Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się : brak profezjonalizmu w zarzadzaniu,organizacji traktowania pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Gonvarri Polska - Września

• Jak się pracuje w Gonvarri Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Gonvarri Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gonvarri Polska
2.7/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Działkowców 13
    62-300 Września