Randstad Sp. z o.o. biuro w Legnicy

Żary

Opinie o Randstad Sp. z o.o. biuro w Legnicy

Koleś

Ni szanują ludzi. Werbuja pracowników bo za każdą podpisaną umowę dostają kasę. Mojego bliskiego okradziono w Czechach sprawa nie została zgloszona na policję. Zamieciono ja pod dywan. Zrobił trochę hałasu i kazano mu sie pakować . Pani A....która była opiekunem z drwiacym uśmiechem powidziala że będzie sie tulal bez kasy. Na wlasny koszt pojechał z kolegami do Pragi (jest ich 5osob).Mieli poszukać konsulatu bo ani kasy i jedzenia nie mają. Teraz nie wiem co z nimi bo kontakt się urwał,pewnie bateria padła. Ale tej sprawy tak nie zostawimy!

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Randstad Sp. z o.o. biuro w Legnicy? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o Randstad Sp. z o.o. biuro w Legnicy - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Randstad Sp. z o.o. biuro w Legnicy