Markit Lipno sp.z.o.o Moore

Toruń

Opinie o Markit Lipno sp.z.o.o Moore

Karolina

Szukając pracy słyszałam, że Markit Lipno sp.z.o.o Moore ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może ktoś napisze kilka zdań co aktualnie słychać?

Hanna

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Markit Lipno sp.z.o.o Moore? Co możecie napisać o jej przebiegu? Jak uważacie, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy w tej firmie? Macie jakieś rady dla innych?

kam

to prawda, tylko co zrobi to już osobista fantazja prowadzącego

niania

uważajcie jak was będą kierować do włocławka do pracy w chłodni to oszusty powiedzą wam że zarobicie o koło dwóch tysięcy a to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda będziecie za piepszać po 12 godzin a zarobicie o koło 800zł uważajcie na tą firmę i na usząd pracy bo oni też ludzi w konia robią wiedzą ile moszna zarobić a ludzi kłamią potrzebują niewolników do chłodni więc uwaga ostrzegam każdego

pracownica

co wy za bzdury wypisujecie takiego pracodawcy w dzisiejszych czasach już nie ma nikt nie pracował na czarno,wszystkie świadczenia miałyśmy a jeśli się ktoś uczciwie przyłożył do pracy to nie miał najniższej krajowej.Większość pracowników dużo by dała aby ten zakład nadal istniał niestety to już niemożliwe

ten tekst chyba pisal jakis z wlascicieli bo prawdziwy pracownik napewno mialby inne zdanie.

tak o takich pracodawcow to ... jeden wielki wyzysk-praca na okraglo we wszystkie soboty, nadgodziny za najnizsza krajowa z doplata oczywiscie bo czasy sa tak nierealne ze brak slow- i pomyslec ze ciezka praca to sie oplaca- nie w tym przypadku, wiec nic dziwnego ze kolejny zaklad pada poprostu zajezdzili ludzi i tyle!

niania
@anonim 04.04.2011 18:40

to jest prawda bo nie ma takich pracodawców jak piszą zgadzam się z tobą

Takich pracodawców niestety jest już mało uczciwi w stosunku do ludzi

Zostaw opinię o Markit Lipno sp.z.o.o Moore - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markit Lipno sp.z.o.o Moore