ASG KONSTRUKCJE

Tychy

Opinie o ASG KONSTRUKCJE

kaśka

a to kobiety nie mogą?:) heh nie widziałam, by ostatnio kogoś szukali

Tak, pewnie bo jak się nie chce robić to się nie dziwić, że się kasy nie dostaje, ponieważ nie wiem czy Pan wie, ale kiedy robotnicy mają w [usunięte przez moderatora] robotę i robią tak, ŻEBY SIĘ NIE NAROBIĆ to wtedy robota stoi w miejscu, a jeżeli robota staje w miejscu to zleceniodawcy nie chcą płacić, a jak zleceniodawcy nie chcą płacić to nie nie ma pieniędzy, a wie Pan co się dzieje kiedy firma nie ma pieniędzy? Pracownicy dostają pieniądze po terminie, a wie Pan przez kogo? Nie przez szefostwo, tylko przez robotników, którym się nie chce robić i którzy uważają, że wszystko im się z góry należy, a tak na prawdę to co zrobili przez cały dzień to wypili sobie po kilka piw i zapalili fajeczkę, ale tacy robotnicy będą twierdzić zawsze, że ONI SIĘ NAROBILI! Jak można wypisywać takie głupoty na forum, skoro tak na prawdę firma zależy od ludzi przez nią zatrudnioną! Jeżeli istnieje problem niewypłacania pieniędzy w terminie to w większości przypadkach w firmach budowlanych jest to wina leniwych pracowników, skoro Pan tak ciężko pracował to może Pan w taki razie podziękować swoim kolegom, którzy się po prostu obijali, a nie psioczyć na firmę! Przez rozumowanie właśnie takich robotników ten kraj wygląda tak jak wygląda..

???

ale z ciebie szczesciaz

olaf

nie zgadzam sie praca jest ok płacą raz w tygodniu

iron

iron Pracowalem tam ciezko odzyskac pieniadze a wyplata tam na czas i wcalosci to marzenie scietej glowy wiec odradzam tam sie przyjmowac do pracy.

Maryś

Ogólnie firma mająca duże problemy z wypłacaniem się swoich dłużników więc wątpię aby mogła wypłacić pensje pracownikom,bardzo nie miła obsługa, a o dziale księgowości nie warto nawet mówić. Ta pani która tam pracuje ma chyba depresje przez 12 miesięcy w roku.

Zostaw opinię o ASG KONSTRUKCJE - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASG KONSTRUKCJE