Eika Polska Sp. z o.o

Wrocław

Opinie o Eika Polska Sp. z o.o

Olo

Widać że niezły syf skoro zniknęły komentarze... nie polecam tam pracy.Szukaja taniej siły roboczej.O premii zapomnijcie bo maszyny to szrot i chcac nie chcac jest praktycznie nie osiagalna.Brygadzista K.G. idio..ta do potęgi.Ciekawe skad go wzięli? ponoć przed nim był spoko koleś ale ja już go nie poznałem.Wymagania jak by kokosy płacili a pracujesz w syfie i burdelu za 1500zł na 3 zmiany psss.Jak trafisz na tego brygadziste to oprócz darcia mordy miłego słowa nie uraczysz.Sama rotacja pracownikow mowi o tej firmie.Nie polecam najgorsza praca jaką miałem do tej pory.Koleżanka też zrezygnowała.A od razu napiszę nierobem nie jestem.

loof

stary, a co dokladnie sie dzieje u nich, ze atmosfera jest kiepska? dajcie mi znac czy u nich mozna jeszcze sarobic jakies przyzwoite pieniadze? atmosfera mnie nie rusza.

stary

Ja się cieszę że już tam nie pracuję.Bardzo.Chory zakład,chora atmosfera o zarobkach nie wspomnę.

grzałka

tragedia najlepiej jest na gniazdku nr 6 same championy i osly

ON

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skoro ktoś pyta o daną firmę i temat to pyta o to i oczekuje odp na ten temat a nie inny chyba że nie umiesz czytać

anonim - 2010-06-15 17:19:48 NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!! hej ,możesz opisać dlaczego nigdy więcej?

NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!

f

czy ta firma jeszcze produkuje we wrocławiu?

y

Też tam pracowałem było fajnie do czasu

Zostaw opinię o Eika Polska Sp. z o.o - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eika Polska Sp. z o.o