ISM

Jelcz-Laskowice

Opinie o ISM

bum
użytkownik zarejestrowany

Raczej nie ma rotacji wśród pracownikow @hania, bo ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie. To doskonały dowód na to, że atmosfera dopisuje, bo przecież o dobre warunki płacowe czy finansowe nie ma problemów żadnych. W końcu tyle czasu są na rynku.

mejka

Firma jak w moim przypadku w porządku. Najniższa krajowa plus premie, jeżeli jesteś zatrudniony przez firmę 1160+350. Nie wiem jak przez pośrednika. Dyrektor w porządku, jeżeli zwracasz się do niego normalnie, czyli krótko węzłowato. Nie należy go prosić, tym nic nie zyskasz. Kierownik bardzo fajny, zawsze z uśmiechem wszystko wyjaśni, nawet jak źle zrobisz to on spokojnie wytłumaczy jak poprawnie robić. Gdyby nie zarobki pracowałabym tam chętnie.

Witam, czy ktoś słyszał o firmie ISM? Jak się tam pracuje, jakie zarobki, itd.?

Zostaw opinię o ISM - Jelcz-Laskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISM