Conversa Anna Czuba, Biuro Regionalne Uniwersytetu w Wolverhampton

Toruń

Opinie o Conversa Anna Czuba, Biuro Regionalne Uniwersytetu w Wolverhampton

sobe
użytkownik zarejestrowany

Jest umowa o pracę @sonia więc nie musisz się martwić.

Stan

Bardzo niski poziom. Nie polecam. Szkoda kasy i czasu.

Tomek

Też uważam, że angielski na niskim poziomie. Przypadkowi lektorzy, którzy zmieniają się często. Panią Czubę pamiętam jeszcze z liceum i nie jest to dobra nauczycielka. Podobno chodzi po korytarzu i sprawdza ile stron kserują lektorzy:)))

Madzia

Hej! własnie szukam jakiegoś kursu z angielskiego. 2 lata temu chodziłam do Conversy na hiszpański i bardzo mi się podobało. Fajna atmosfera, fajny prowadzący itp A z kim mieliście ten angielski?

er_lukas

nie polecam - zajęcia z angielskiego to porażka! szkoda kasy.

Robi

Zajęcia z angielskiego to beznadzieje. Pani miała problem czy się mówi at/in/on Christmas? Nie polecam.

Ola

polecam włoski, miałam okazję brać udział w rocznym kursie, prowadzonym przez Panią (usunięte przez moderatora) W ciągu oopórcz ksiązki, robiliśmy dodatkowo bloki leksykalne i trochę gramatyki, więc szybko widac było postępy. Zajęcia fajnie prowadzone, super atmosfera.

Anka

Fajna szkoła, fajna atmosfera i lektorzy! Jest "system motywujący" do nauki, którego nie znalazłam w innej szkole. Rok temu udało mi siezdać CAE, a od tego roku zaczynam albo hiszpanki albo włoski (z tego co wiem, bardzo fajni lektorzy).

Zostaw opinię o Conversa Anna Czuba, Biuro Regionalne Uniwersytetu w Wolverhampton - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conversa Anna Czuba, Biuro Regionalne Uniwersytetu w Wolverhampton