restauracja pod Sosenką"

Poznań

Opinie o restauracja pod Sosenką"

Jarosław

Catering. Korzystałem z usług cateringowych Restauracji "Pod sosenką". Usługa wykonana bardzo dobrze, na bardzo dobrym poziomie i bez jakichkolwiek opóźnień. Obsługa miła i pomocna w organizacji imprezy. Zaznaczam, że usługę zamawiałem tylko telefonicznie, nie znając wcześniej tej restauracji. Polecam Restaurację do współpracy.

Niedobry Pan

Mamy tam zloty wa razy do roku, więc niezależnie od mojej decyzji tam bywam. Zimą chłodno mimo palenia w kominku (jest instalacja c.o. ale rzadko używana), a po 22.00 nie można kupić nic do jedzenia. Co z tego że grafik elastyczny jak jeść nie ma czego?

Słowa kojarzące się z restauracja "pod Sosenką" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca, brak rozwoju, mila atmosfera Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...bardzo przyjaźni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? 5zł/h Najbardziej podobało mi się w restauracja "pod Sosenką": wyrozumiały szef i elastyczny grafik Najbardziej nie podobało mi się w restauracja "pod Sosenką": Brak zorganizowania i bałagan

Zostaw opinię o restauracja pod Sosenką" - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja pod Sosenką"