OPTO-MED
3 22 19 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa OPTO-MED w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

rafff Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałem w OPTO-MED ok.1,5 roku i jestem zadowolony. Atmosfera super, zespół młodych ludzi więc da się dogadać. Częste integrację. Szefostwo w porządku. Ogólnie polecam

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w OPTO-MED ? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Elwira Nowy wpis

Miałam nadzieję, że na forum dowiem się coś o ofertach pracy w OPTO-MED. Czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś napisze???

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lidia

Cy wiadomo coś o nowych zatrudnieniach w OPTO-MED ? Czy ktoś natknął się na aktualną ofertę pracy? Te informacje pomogą forumowiczom, którzy są w trakcie poszukiwania pracy.

Dok

Ja Ci powiem, że tak naprawdę każda firma prowadzi rekrutacje, tylko niektóre ciche, że nie wiadomo zawsze kogo potrzebują, ale zdarza im się przeciez odpowiedzieć na wysłane CV i to całkiem szybko czasem

Dawny dawny pracownik

Tak kradną wszyscy,w tej firmie szefowie i tylko oni.A zwala się na pracowników fakt to jest żenada brawoooo!!!! BOSSOWIE i tylko kłamać potraficie

były pracownik

Proszę nie kasowac mojej opinii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pracowałem tam do 12 grudnia!!!!!!! Oszustwo jakich mało!!Pracowałem bardzo długo więc nie mogą mi nic zarzucic z wcześniejszych wpisów do poprzedników, bo na logikę powinni mnie zwolnic :D. Ma byc 4 tys zarobków a jest tysiąc z kawałkiem bo ciągle coś.... Umowa po drakach zlecenie 800 zł, po odjęciu kosztów 500 z hakiem na papierze za cały tydzień nieobecności w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!żenada.Ludzie omijajcie szerokim łukiem.Byłem dziś w Pip-ie bo mam paski, że wypłata inna niż wykazują i nie odpuszczę "rodzinnym oszustom". Tata i syn, rodzice uczą nas życia :D pięknie, gratulujemy kolejnym pokoleniom.Dostałem informację, że więcej uzyskam jeżeli nas oszukanych przez nich będzie więcej i będzie skarga grupowa łatwiej udowodnimy im winę.Zgłaszajcie się tutaj podam numer telefonu...Jestem umówiony na kolejne spotkanie z dokumentami na poniedziałek, czekam na odzew...

Tak8Nie
@były pracownik

Adam... Jesteś żenujący... Firma ma o wiele więcej Tobie do zarzucenia... złodziejstwa się już nie wypleni, prawda?!?!

uczciwy

Wszystkie odpowiedzi dobre są pisane przez "uczciwych właścicieli firmy"

TakNie

Szkoda, że były pracownik jest prawdomówny jeśli oskarża pracodawcę o kłamstwa. Chyba już nie pamięta jak przez 2-3 miesiące wciskał wszystkim kit, że prawo jazdy zabrano mu przez alimenty, a nie (tak jak było w rzeczywistości) przez alkohol jadąc służbowym samochodem... I kto tutaj kręci?!?!?!?!

TakNie

Odpowiedź z wpisu "były pracownik - 2014-09-03 16:35:32" Jeśli ktoś non stop pije w agroturystyce i na drugi dzień jest "nie świeży", na co było dużo skarg od pacjętów, to nie dziwie mu się, że nie zarabia pieniędzy. Warunki pracy były przedstawione na rozmowie o pracę (godzisz się albo nie), więc nie rozumiem o co chodzi "byłemu pracownikowi", i tak cała firma bardzo dobrze wie kto pisze te obrażające komentarze :)(mamy niezły ubaw :D)

były pracownik

jeszcze jedno, reklamacje czesto sa z tego powodu,ze ktos nie odebrał okularow w wyznaczonym terminie!!!!jaka masz pewnosc,ze te okulary potem nie trafia do wlasciciela a pracodawca odejmuje ci za to kase!!!!

były pracownik

Dlaczego został usunięty moj wpis na temat firmy i tego jak traktuje sie pracownikow? opinie powinien moc kazdy napisac i jesli to jest prawda czemu sie kasuje takie wpisy?? myślę,że ta sprawą powinien sie ktos zajac i bez wahania podejme takie kroki!!!to pracodawca jest oszustem i bezczelnie wciska klamstwa!!!!!napisze jeszcze raz dlaczego nie powinienes sie tam zatrudniac!!!! 1.obiecuja zarobki 4-6 tys i umowe o prace po okresie probnym!!!nie dostaniesz umowy na pewno i nie zarobisz 4-6 tys!!!!! 2.jezdzisz po calej Polsce i masz umowe zlecenie na 800 zł. z czego odejmują Ci za odwołane przychodnie( badanie wzorku w przychodniach zdrowia) oraz za rezygnację z okularów,a jestes zatrudniony do sprzedaży okularów i dlaczego skoro wykonałes swoja prace pracodawca zabiera Ci te pieniądze!!! i nie prawda jest,ze masz wglad do kazdej reklamacji!!!!!PRACODAWCA KŁAMIE!!!!!poza tym to powinna byc strata firmy a nie Twoja!!!! 3.nikt nie placi Ci za to, że jestes kierowca!!!!i czesto wstajesz o 3 rano!!!!tylko potrafi napisac,ze nikt za nic nie robienie nie bedzie dawał pieniedzy!!!!! 4.okulary nie sprzedają się codziennie,jak pieczywo!!!nie jestes w stanie zarobic 6 tys. zwlaszcza,ze na badania ostatnio zapisywało sie 3 osoby,trudno sprzedac wtedy okulary!!!albo jak jest odwolana przychopda z powodu braku frekwencji-jak pisalaem wczesniej,pracodawca jeszcze cie za to obciaza!!!!! 5.jesli masz rodzinne na utrzymaniu nie mysl,ze nagale poprawi ci sie stutuacja materialna!!!pracodawca bezczelnie wykorzystuje sytuacje jaka jest obecnie na rynku!!!!NIE ZATRUDNIAJ SIE TAM!!!!!!! 6. PROSZE NIE KASOWAC MOJEJ OPINII!!!!!!

Tak2Nie

nikt nie broni pracownikowi wglądu za co zostały odjęte pieniądze, więc nie rozumiem wcześniejszego wpisu :/ ja nie mam z tym problemu, mam wszystko pokazane czarno na białym. "dobre :) dobrze chlopak zrobil,odebral swoje skoro co miesiac bez uzasadnienia odbiera sie jego zarobione pieniadze." - zero komentarza za kulturę osobistą....

byly pracownik

dobre :) dobrze chlopak zrobil,odebral swoje skoro co miesiac bez uzasadnienia odbiera sie jego zarobione pieniadze. jaka płaca taka praca. nic sie nie zmienilo w tej firmie,kazdy kto sie zwalnia to zle zachował sie wobec firmy.trudno zeby zachowywac sie w porzadku jesli pracodawca tak sie nie zachowuje.nie zatrudniajcie sie tam i nie wierzcie pracodawcy.zreszta sam sie przekonasz jesli sie zatrudnisz.

Tak2Nie

Popieram kolegę z wcześniejszym wpisem. Jest bardzo miło i przyjemnie, atmosfera jak najbardziej na plus. Pracuję w super zespole już od ponad roku. Co do zarobków to nie ukrywajmy, że jeśli komuś zależy na pracy i wykonuje ją uczciwie to naprawdę może zarobić bardzo fajne pieniądze. Nadal pracuję w Opto-Med i jak na razie nie zamierzam zmieniać pracodawcy.(usunięte przez administratora)

Tak4Nie1

@pracownik

to pisał albo tata albo synuś

były pracownik

Pracowałem w firmie OPTO-MED bardzo miła i przyjazna atmosfera. Nie zgadzam się z poprzednikami.Dostałem umowę od ręki i nie musiałem o nią prosić. Mam bardzo miłe wspomnienia, zarobki też niczego sobie. Serdecznie polecam.Niestety musiałem odejść z przyczyn osobistych.

Tak1Nie1

Zostaw opinię o OPTO-MED - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie