Opinie o DUTRON ŚREM Sp. z o.o. w Psarskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DUTRON ŚREM Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DUTRON ŚREM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DUTRON ŚREM Sp. z o.o. w Psarskie

Nie polecam

Ciężka atmosfera na produkcji między pracownikami, umiesz z ciężko pracujesz równa się z tym, ze masz przerąbane. Udawaj, ze nie ogarniasz, lżejsza i łatwiejsza praca gwarantowana.

Pracuje tu bo nie wiem czemu

Zapraszamy wszystkich chętnych do dutronu! Co prawda na godzinę mamy mniej niż najniższa krajowa na to wskazuje (22,80) bo troszkę ponad 21zl, ale kto by na zarobki patrzył. Charytatywnym w tych ciężkich czasach trzeba być. Pamiętacie - dobro wraca kochani:D czekamy na nowych współpracowników

Xxxxxx

Mam takie pytanie ale strasznie mnie ono nurtuje i myślę że nie tylko mnie. A mianowicie jakie konsekwencje firma może wyciągnąć wobec osoby przełożonej która wpisuje osobie podwładnej obecność w pracy mimo gdy tej podwładnej nie było w pracy. Podwładna wykorzystała cały swój dostępny urlop a zaznaczam że miała go więcej niż normalny pracownik. Często jest na l4 a mimo to jakieś 7 lub 8 dni nie było jej w pracy a miała ta osoba wpisaną obecność. Czy wobec danych osób mogą być wyciągnięte konsekwencje? A jeśli tak to jakie? Wiem że może to brzmi jak masło maślane ale kto ma zrozumieć ten zrozumie. Czy można tu dane upublicznić czy za to coś grozi jakiś paragraf? Celowo też nie podaje oficjalnie o kogo chodzi zwracam się do tych osób. Nie pracujecie z idiotami. Na każdym komputerze w firmie jest możliwość sprawdzenia statusu i tego co osoba ma wpisane l4 urlop obecność czy coś innego. Mam nadzieję że resztę dni dana osoba odrobi narazie odrobiła jeden dzień. Kiedy reszta? Pamiętajcie takie rzeczy idzie sprawdzić. Tak działo się w tym roku i w poprzednim. Jeszcze jeden taki numer i sprawa będzie zgłoszona.

Aneta
@Xxxxxx

Nie radzę upubliczniać danych. Atmosfera w firmie jest nieciekawa skoro takie rzeczy się dzieją? Możesz napisać coś więcej?

XYZ
@Xxxxxx

Zgodnie z RODO na liście obecności nie może być zaznaczone czy pracownik ma l4, urlop czy inną nieobecność. Jeśli takie informacje znajdują się na liście obecności narusza to przepisy RODO. Grozi za to firmie kara.

@XYZ

Jeśli faktycznie tak jest to wiadomo co wobec tego dalej się stało? Ktoś to zgłosił lub zaprzestali tej czynności?

Xxx

Jak wygląda atmosfera pracy w Gostyniu?Jakie są godziny pracy jak to wygląda z weekendami?Jaka płaca

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DUTRON ŚREM Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Zakupów.
Abc

Firma kompletnie nie dba o komfort pracowników podczas upałów. Żadnych dodatkowych przerw, schłodzonych napojów. Kilka wiatraków na hali nie jest w stanie pomóc pracownikom fizycznym przetrwać 8h.

Pracownica

Czy przełożony ma prawo w bardzo brzydki sposób mówić do pracownika?(usunięte przez administratora) i synonimy. Czy jest możliwość złożenia anonimowej skargi?

@Pracownica

Jeśli to było w poniedziałek 28.02 to byłem świadkiem tej "rozmowy". Uważam że powinnaś iść z tym wyżej, pisanie tutaj nic to niestety nie da. Powodzenia dla ciebie

Emilia
@Świadek

Często zdarzają sie u was takie niemiłe rozmowy?

@Emilia

Tak, coraz częściej

@Świadek

Jeśli tak to w końcu ktoś poszedł to zgłosić czy ludzie się boją może? Bo widzę, że padła taka sugestia

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w DUTRON ŚREM Sp. z o.o.?

Świadek

Umowa jak umowa. Podwyżki są potrzebne, stali dobrzy pracownicy są wynagradzani najgorzej w Wielkopolsce. Wstyd

Ciekawa

Jacy tam pracują ludzie czy jest fajna atmosfera w pracy czy nie?

byly pracownik
@Ciekawa

nie polecam tej firmy. w okolicy sa firmy które lepiej traktuja pracowników.

@byly pracownik

Tak? :/ A tu to jak z tym traktowaniem w końcu jest?

Toja

Dlaczego niektóre pracownice nie muszą chodzić razem z całą ekipą mierzyć temperatury? Co muszę załatwić, aby też tego unikać

Rodżer

Jeśli jesteś sprytny i wykonujesz swoją pracę szybciej niż inni dostajesz dodatkową pracę bez dodatkowego wynagrodzenia aż do wyczerpania Twoich zasobów i zapału a wtedy zapytają dlaczego k... robisz tak mało. Pozdrów dla P. Z log i dla w z mag. Pjoter będzie wszystkim Cię brakowało jeszcze wszyscy to odczują i docenią po fakcie

Zbigniew
@Rodżer

Czyli wychodzi na to że nie warto być wydajnym. Szkoda, bo zwykle dobra praca powinna być nagradzana finansowo a nie dodatkową robotą. Może pogadaj o tym z kierownikiem żeby nie traktował cię tak nierówno?

Mloda

Chciałbym się dowiedzieć czy pani Anna (brygadzistka) wykupiła sobie miejsce w autobusie, że bezczelnie potrafi wyrzucić z miejsca ludzi???!!! Myśli pani, że jest pani brygadzistka i wszystko.Pani wolno? Proszę przestać traktować jak śmiecia Panią Terese wraz ze swoją świtą bo to już podchodzi pod (usunięte przez administratora) Pani jako brygadzistka powinna dawac przykład a nie wykorzystywać stanowisko.... piszę anonimowo bo pewnie od jutra juz bym nie pracowała... .NIE POLECAM!!!

Zbigniew
@Mloda

Brygadzistka kazała ci zmienić miejsce w autobusie bo ona zwykle tam siada? Przecież poza pracą jej wyższe stanowisko nie działa. Nie rozumiem czemu się zgodziłaś i takie zachowanie powinnaś gdzieś zgłosić bo to aż niedorzeczne. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

Anka

Czy osoby z doświadczeniem maja szanse na awans? Czy minimalna stawka jest tylko na pewien okres ?

@Anka

Niestety jeśli nie kablujesz na innych to brak. Płaca jak płaca w zależności gdzie czy produkcja czy biuro a i tu są jeszcze różnice znaczne.

Mirek
@j23

Co ty za bzdury opowiadasz? Jeszcze nie słyszałam żeby ktoś za "kablowanie" w tej firmie dostał awans. I żeby w ogóle ktoś/ktokolwiek awansował też nie :)

cyk cyk

Takie zachowanie powinno być natychmiastowo ukarane jednak tak raczej nie będzie bo nie było żadnego zebrania informacji ze zaistniała taka sytuacja i że takie zachowanie nie będzie tolerowane. ( Jak może by dostała osoba z bura to by inaczej było). Tu jednak część osób nie ma pojęcia że doszło do naruszenia nietykalność drugiej osoby. Osobiście wole wiedzieć z jakimi osobami pracuje i czy coś może mi grozić. Na pewno Pan K. był przemęczony bo robi duże wysyłki i nadgodziny go strasznie męczą a trzeba tyle ogarnąć nowych ciekawostek w te............. , a czas mija. Jeśli sprawa zostanie zamieciona pod dywan to będzie widać że niestety zarząd nasz takim czymś się nie przejmuje a w przyszłości może stać się jeszcze coś gorszego jak jakieś osobie puszczą nerwy. Napiszę jeszcze za parę dni. Pozdrawiam "Death Note" dla czego już nie piszesz?

Krystian
@cyk cyk

witam co cie stało bo nie jestem temacie

@cyk cyk

A co nadal się leją??? :-)

Jak szefostwo w DUTRON ŚREM Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Mocno podmiotowo

pracuś

teraz jest ogłoszenie na planistę produkcji .... nie polecam pracy w biurze... jak słyszę "Misja, Wizja i Wartości" to mi się niedobrze robi.... kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością. obrzydliwa atmosfera w biurze, nikt nikomu nie ufa. Naprawdę nie polecam.

Dawid

@lila23 na jakie stanowisko próbujesz się dostać ?

Lila23

Czy jak w czwartek zawioze dokumenty to wpiatek odrazu zaczne prace czy od poniedziałku jak to wyglada

@Lila23

Jeśli w czwartek zawieziesz to w piątek możesz mieć rozmowę a w pon zaczniesz pracę.

Uczciwy pracownik

Jak szefostwo nie widzi co się dzieje, to trzeba to opisać tutaj - ta stronka idealnie się do tego nadaje :-) może ktoś wyżej dostrzeże ten wpis i się zastanowi. Od czego tu zacząć? Zacznę od tego, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :-) i nie taki diabeł straszny jak go malują...oczywiście zależy od pod jakiego lidera / zastępce brygadzisty się trafi, no i na którą zmianę się trafi. Wszędzie są normy i wszędzie trzeba pracować - po to właśnie się przychodzi do pracy, ale boli nas to, że są komórki gdzie pracuje się przyjemnie, lider pomaga, służy dobrą radą i są komórki takie jak np. pod oknami, przy warsztacie (zmiana AS), gdzie atmosfera jest tak gęsta, że powietrze można nożem ciąć - nikomu nie życzę! Ta sama komórka na zmianie AW to całkiem inny obraz. W każdej firmie są pracownicy pierwszego i drugiego, a nawet trzeciego sortu, w Dutronie nie może być inaczej, pierwszy sort siedzi sobie cichutko na górze i pentagonie, drugi i trzeci na dole, szkoda tylko, że na zmianie u pani AS widać to aż tak dosadnie, jedni (drugi sort) mogą żreć drożdżówki i grzebać non stop w telefonach, inni (trzeci sort) nie mogą się odezwać do koleżanki bo od razu spada na nich ciężki wzrok pani AS i krzyk - gorzej jak w przedszkolu - swoją drogą bardzo żenujące zachowanie! Wygląda na to, że firma jest obecnie w dobrej kondycji finansowej, daje możliwość dorobienia na nadgodzinach na których też panuje niesprawiedliwość - proponuję w sobotę Panu Maciejowi ukryć kamerę w kilku wiadomych miejscach :-) Kolejny plus to praca domowa...szkoda tylko, że najlepsze produkcje zabierają zawsze te same osoby, może ktoś odpowie dlaczego 919 zabiera zawsze jedna i ta sama osoba? No ale wiadomo, kto nie wazelinuje ten się nie wślizgnie tam gdzie trzeba. Co do wypłat to są jakie są, wszyscy oczekują podniesienia poziomu życia, w końcu jesteśmy w unii i chcemy zarabiać jak nasi zachodzi sąsiedzi, ciągle jednak nam do nich bardzo daleko, plus jest taki, że wypłata jest zawsze na czas. No i na koniec wisienka na torcie :-) socjal, przez ostatnie lata nie było nic...teraz firma dała 200-250zł na rękę na święta, dobre i to, na pewno jest to krok w dobrym kierunku, ale ciągle jest to wielka przepaść w porównaniu do innych śremskich zakładów. Pozdrawiam i mam nadzieję że mój wpis był dostatecznie merytoryczny, aby w całości go opublikować.

Janosik
@Uczciwy pracownik

Odnośnie zarobków unijnych. Ludzie muszą w końcu zrozumieć, że kiedy w Polsce do tego dojdzie to z dużym prawdopodobieństwem wielu z nas straci pracę, ponieważ produkcja nie będzie się tu opłacała. Te wszystkie firmy, które obecnie tu działają nie robią tego z chęci dogadzania komukolwiek poza sobie i są tu tylko dlatego, że im się to opłaca. Kiedy przestanie, przeniosą się gdzie indziej, tak jak robiły to do tej pory.

Godność
@Janosik

Skoro nie opłaca się w Polsce bo pracownicy nie chcą za śmieszne pieniądze to niech otworzą produkcję na dalekim wschodzie. Polak też ma swoją godność i potrzeby. Ciekawe czy Holendrzy pracowali by za te pieniądze. W Polsce pracy nie brakuje tak więc zastraszanie ludzi że firma się zamknie jest co najmniej nie na miejscu. Wszyscy pracodawcy w Polsce narzekają i zastraszają a potem śmieją się za plecami bo mają oszołomów do roboty!

Obserwator
@Uczciwy pracownik

Po co się niepotrzebnie żołądkować. Nie dokarmiać.. oto całe remedium na tą zarazę. Naprawdę pomaga. Tylko trzeba mieć twarde 4 litery

@Janosik

Od stycznia 2021r mają podnieść brutto 2800 więc będziesz zarabiał ok. 2400.

@Uczciwy pracownik

Zgadzam się, miałam do czynienia ze zmianą p. A. S. a ta druga.. Powiem tyle... człowiekowi się nie chce przychodzić do pracy, taka atmosfera między pracownikami, szczególnie gdy przyjdzie ktoś nowy. Odzywki jak do pierwszej idiotki na ziemii..wiecznie zwieszone miny.. Niezadowolenie... .Ale ta '' druga''zmiana jest bardzo pomocna i przede wszystkim życzliwa, uśmiechnięta, tam kobiety są kobietami a nie jakimiś s****

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w DUTRON ŚREM Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Niezadowolony

Nie

Nie dziękuję.

Praca w tej firmie to jakaś gehenna tworzona przez głupie baby pracujące na hali produkcyjnej. Jedna drugą za złotówkę do wypłaty w warcie by utopiła. Nie brakuje tam kapusiów, dupowłazów i nierobów którzy zamiast pracować zajmują się rąbaniem czyjejś (usunięte przez administratora) i buntowaniem innych pracowników. (usunięte przez administratora) zamiast pracować chodzą za brygadzistką nawet do toalety i trzymając jej palec wiadomo gdzie obgadują normalnie pracujące dziewczyny które naprawdę mają już dosyć takiego traktowania. Brak szacunku między pracownikami i mobbing to rzecz normalna w tej firmie a biurowi i przełożeni udawają że nic nie widzą bo najważniejsze że produkcja idzie. Nie życzę żadnej porządnej i szanującej się kobiecie pracy z tymi sukami bo inaczej nazwać tego dziadostwa nie idzie. Praca jak każda ale zdala od zawistnych i fałszywych babsztyli.

@Nie dziękuję.

Są ludzie, którzy jak widzą że osoba się jej boi, to będą ja gnoic tak długo aż zacznie mieć twarde 4 litery i przestanie przeżywać zachowanie np mobing. Polecam się nie przejmować i robić swoje!

Zostaw merytoryczną opinię o DUTRON ŚREM Sp. z o.o. - Psarskie

• Jak się pracuje w DUTRON ŚREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DUTRON ŚREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DUTRON ŚREM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DUTRON ŚREM Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Klonowa 1
    63-100 Psarskie