F.H. "Astek" Krasucki Karol

Opinie o F.H. "Astek" Krasucki Karol

Tomek B.

Bardzo uczciwy pracodawca, umówiona kasa zawsze na czas a nawet przed czasem. Polecam współpracę z Panem Karolem.

:)))))))

Zostaw opinię o F.H. "Astek" Krasucki Karol - Wola Osowińska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H. "Astek" Krasucki Karol