Bringmore Advertising Włodzimierz Rajczyk

Chorzów

Opinie o Bringmore Advertising Włodzimierz Rajczyk

Lidia

@PermanentnyWarto pamiętać o tym, że można wypowiedzieć się bez obrażania innych pracowników firmy. Przypominam, że wszystkich obowiązują zasady regulaminu portalu. Bardzo krytycznie wypowiadasz się też na temat firmy oraz poziomu realizowanych przez nią projektów. Jednak z tego co widzę na stronie internetowej firmy, współpracuje ona z wieloma dużymi firmami i instytucjami. Bringmore nawiązała współpracę m.in. z Ministerstwem Energii, Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwem Zdrowia, Lotniskiem Chopina, PKP PLK S.A. Informacje te pochodzą ze strony internetowej firmy: http://bringmore.pl/klienci/

Permanentny

Niszowa agencja, niszowa w senie usilnie od lat chce pretendować go pozycji mega agencji z specjalistami, a to grajdołek jakościowy i pracowniczy z wybitnym szefem na czele. Zaścianek umysłowy, atmosfera daremna, średnie projekty, a szef uwielbia donosicieli, inwigiluje, on to może robić godzinami. Merytorycznie - cienki jak paluszek beskidzki. No, plus reszta ekipy, te same klajmaty - ruda, blodni, brylarka itd. Generalnie- w cenie tani stażyści, których cyckają do granic możliwości a potem poniżają i obrażają. Za nic w świecie owy szef ich nie pochwali, bo zaraz by ktoś chciał więcej kasy...

Permanentny

Lidia

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Account Executive. Ktoś z Was pracuje w tym dziale Bringmore Advertising? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na co mogą liczyć pracownicy. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV?

adsam

spotkałem ofertę pracy w Bringmore Advertising, ale niestety mało szczegółów zawiera. Może napiszesz coś o warunkach zatrudnienia @456

Dziwią mnie te negatywne wpisy, jak dla mnie firma bardzo ok.

ok

koszmar, świnie podsyłane (to dla tej osoby najlepsza praca przez 8 godzin pracy), właściciel jakiś dziwny, niekomunikatywny, nie liczy się człowiek liczy się pieniądz. Konie praktyki. Teraz jest normalność. I praca w korporacji też normalna.

Lena

Kiepska praca i kiepska płaca, a przy tym właściciel ma bardzo niewybredne "poczucie humoru".

koleżanka ja

Jako pracownik firmy bringMore advertising mogę z całym sercem polecić naszą agencję jako miejsce pracy. Czytając wcześniejsze opinie jestem w szoku, ponieważ nigdy nie było sytuacji, żeby ktokolwiek wykonywał pracę bez umowy lub za wynagrodzenie, na które by się nie zgodził. Praca w agencji nie jest łatwa ale daje nam ogrom satysfakcji Pracują tu ludzie, którzy kochają to co robią i oddają się temu bezgranicznie. Od wielu lat mamy stały zespół - a osoby, które pojawiają się tu na "chwilę" często mają problem z tym, ze trzeba tu pracować, a nie siedzieć 8 godz. z myślą o tym co będzie jutro. Przykro się czyta, że ktoś komu się nie chciało się dać czegokolwiek od siebie i traktować nasza agencję jako wpis do swojego CV.

ja

A ja pracuję tu już kilka lat i nigdy nie odczułam, że ludzie są traktowani w zły sposób. Przeciwnie! Myślę, że trzeba brać poprawkę, że każdy kto skończył karierę w tej firmie tak szybko jak zaczął, będzie rozgoryczony i będzie chciał, żeby wszyscy się o tym dowiedzieli. Ludzie odchodzą czasem tak szybko tylko i wyłącznie na własne życzenie. Jak się komuś nie chce robić to nie czemu się dziwi? Sorry, ale wymagania ma każdy wielkie, ale dać od siebie więcej niż minimum, to już gorzej... Super agencja, ze wspaniałymi pracownikami z pasją. Kto ma o tym wiedzieć, ten wie. Dziękuję za uwagę.

ok
@ja 21.05.2015 10:45

czyżby to pisał właściciel, albo jego córka:(

Dziwne miejsce, to dobre określenie. myślę, że chodzi o właściciela, dziwny facet, nie ma w tej firmie jasnych standardów i zasad.

kolega

Pracowałem w tej firmie. Brak koncepcji firmy, pomysłu na nią. Ludzie sfrustrowani, szefa (właściciela) to nie obchodzi. Dziwne miejsce. Osobiście nie polecam.

zadowolona

brak umów, średniowiecze, wyzysk.NIGDY WIĘCEJ.

zadowolona

miałam staż w tej firmie (jakaś pomyłka) ludzie się zmieniają ciężko zapamiętać twarze. Koszmar

karol
@zadowolona 08.11.2014 14:29

aż tak źle? myślałem o tej firmie jako dobrym miejscu do zaliczenia praktyk studenckich za kilka miesięcy.

Zostaw opinię o Bringmore Advertising Włodzimierz Rajczyk - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bringmore Advertising Włodzimierz Rajczyk