Dachermann Polska

Gliwice

Opinie o Dachermann Polska

kosztorysant

nie rozumiem tego ostatniego postu ? nic a nic ? to zatrudniają na jakiś uczciwych warunkach na stałe, czy na śmieciówkach ?

enigma

w tej firmie się pracuje tylko w sezonie potem dostajesz kopa w [usunięte przez moderatora] możesz sprawdzić.....

Nie tylko zatrudniają pracowników na okres sezonu, ale także jak ma zostać wypłacone wynagrodzenie to zawsze są problemy... A produkt tej firmy to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]!!! Jak chcecie wygrywac ,,konkursy\'\' na najgorszego pracownika dnia to polecam przyjęcie się do tej firmy.

Zostaw opinię o Dachermann Polska - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dachermann Polska