Telepizza legionowo

Legionowo

Opinie o Telepizza legionowo

joser
użytkownik zarejestrowany

praca w sieci pizzerri to o zgrozo wspomnienia ze studiów

kudłaty

syf, kiła, mogiła. wyzysk gorszy niż naplantacji bawełny. sugeruję trzymać się z daleka od tego miejsca no chyba że lubicie mieć sraczkę.

były
@kudłaty 01.01.2015, 21:06

Kudłaty ma rację , w takim syfie jeszcze nigdy nie pracowałem. Niech ktoś zainteresowany spróbuje zajrzeć na strefę , czasem jest tam taki syf że tylko pawia puścić.Wyzysk, wyzysk i do tego prawie za darmo. tfu.

ktos

super miła obsługa wykwalifikowana wszystko smaczne cieple i szybko.zgrana ekipa i kadra kierownicza korzystam z lokalu jak i z dostaw daje ocene 10

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Telepizza legionowo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Telepizza legionowo: Najbardziej nie podobało mi się w Telepizza legionowo:

Zostaw opinię o Telepizza legionowo - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepizza legionowo