CFW Financial Recruitment Specialist

Kraków

Opinie o CFW Financial Recruitment Specialist

Mira

Czy firma w ogóle potrzebuje ludzi do pracy? Taka cisza , że zastanawiam się co się dzieje?

Lidia

Na jakim poziomie należy znać język włoski pracując jako Junior Accountant with Italian? Czy jest możliwość dostania darmowego kursu tego języka? Wie ktoś? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy zastanawiają się nad aplikowaniem i nie są pewni swoich umiejętności z języka włoskiego.

oij

Może wiecie czy pojawi się niedługo ogłoszenie na kerownika projektów informatycznych? W końcu o stabilne zatrudnienie wcale nie jest trudno, a tak to umowa jest respektowana.

Zostaw opinię o CFW Financial Recruitment Specialist - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CFW Financial Recruitment Specialist