Willman SwÖrem

Bytów

Opinie o Willman SwÖrem

użytkownik zarejestrowany

To wszystkich tak oszukuje? Te 15 zł to opłata za co? Czynności rekrutacyjne? Może jednak ktoś dostał pracę w Willman SwÖrem? Wówczas proszę o napisanie czegoś o pracy. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam.

normalne ze przy takiej pracy sie nie wpłaca pozatym sprawdziłem istnieje takie gospodarstwo ale nie przyjmuja gosc naciaga po 15 zeta cwaniaczek moze znajde cos w holandi tam juz byłem i było ok pozdrawiam

Kamilnn

dokładnie też dostałem takiego maila, dla mnie śmierdzi to oszustwem na kilometr, także ostrzegam, ja nie wpłaciłem pieniedzy.

Szukasz pracy?

oszuscik

[usunięte przez administratora] praca austria szklarnie kaze po niemiecku cv wysyłac a potem wpłacac na konto ale nie bierze duzo 15zeta ale od 500osów to juz troche jest

austria

witam niejaki Paweł wrasinski oferuje prace w Austri uwaga to [usunięte przez administratora] dostaniecie maila z wpłata pieniedzy na konto tak działa ten człowiek UUUUUUUUUUWWWWWWWAAAAAAAGGGGGGGGAAAAA

Zostaw opinię o Willman SwÖrem - Bytów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Willman SwÖrem