Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o.

Kraków

Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o.

Opinie o Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Seba

wypłata w ratach to już standard w tej firmie od jakiegoś czasu. A na świadectwo pracy musiałem czekać 3tygodnie, na koniec jechać tam osobiście i się prosić póżniej kłucić...eh masakra

Witold

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Człowiek
@Witold 03.09.2018 20:54

Kiedys jako pracodawca to była w dobra firma .Nie wysokie zarobki ale szanowali pracowników . Teraz -niskie zarobki i nie pewnosc czy dostaniesz pensje w terminie i brak szacunku dla człowieka ale czego można spodziewać sie po PIS-ie . Zaczyna być strach i obawa czy za miesiąc bedziesz tu pracował . NIE POLECAM .

jaki pan taki kram

Sławomir R, Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Spółka z o.o. Kraków, małopolskie, Polska więcej Umiejętności odpowiedzialność za powierzone zadania Doświadczenie zawodowe Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Spółka z o.o. Właściciel Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Spółka z o.o. Języki Angielski dobry Specjalizacje Media/Sztuka/Rozrywka Redakcja/Dziennikarstwo Sprzedaż Inne

antychryst

ratunku, ratujcie nasza firme, dojna dala fachowca z doswiadczeniem prowadzenia biura poselskiego i studia jakie mozna sprawdzic, zapytajcie tez kim bedzie glowna ksiegowa od pazdziernika i czy firma wyplacalna i kto jest mianowany na stanowiska kierownicze. ludzie ratujcie POLAN

Czy w Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o. jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

anonymous

Kto z was aplikuje?

guber
@anonymous 24.05.2018 21:14

chyba nikogo nie poszukuja bo cisza o rekrutacji

Hanna

@Hugo, czy firma Polan przedsięwzięła konkretne środki w celu uzdrowienia kondycji swojej firmy? Pracownicy doceniają firmy o stabilnej pozycji na rynku. Co według Ciebie były bezpośrednią przyczyną takiej sytuacji w firmie? Czy próbowaliście podjąć jakieś środki zaradcze w większym gronie?

Hugo

Nie ma możliwości negocjowania wysokości wynagrodzenia czy to na rozmowie czy już w czasie trwania umowy a co się tyczy braku perspektyw to zapewne chodziło przedmówcy o to że firma jest na skraju bankructwa. Od początku roku odeszło kilkanaście osób( między innymi ja).

Hanna

@Xx Negatywnie wypowiedziałeś się o traktowaniu pracownika. Czy możesz napisać coś więcej? Może było to przypadkowe zdarzenie, w końcu każdy z nas może mieć lepszy lub gorszy dzień. Dlaczego napisałeś o braku perspektyw na przyszłość? Czy miałeś na myśli brak szkoleń? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej próbowałeś negocjować wysokość wynagrodzenia?

Xx

Niska płaca. Brak perspektyw na przyszłość. Traktowanie pracownika pozostawiam bez komentarza.

xxxx

pracowałem rok [usunięte przez moderatora] płace do [usunięte przez moderatora] ale socjalka ok

super praca

Zostaw opinię o Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze Polan Sp. z o.o.