Konsumex Eugeniusz Guzik

Stara Białka

Opinie o Konsumex Eugeniusz Guzik

Uważać na rud [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze Świebodzic ,robi laske szefowi,fałszyw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciero(olu)ktoś ci kiedys łeb [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] uważaj aktualnie!!!!

Haha
@Aleksandra 03.11.2017 07:20
Dziękuję wszystkim ,którzy mi zazdroszczą i piszą bzdury na mój temat znakiem tego zazdrościcie mi umiejętności.Sami jesteście...

Nikt ci olu kochana nie zazdrosci umiejetnosci manualnych ani tego ze jestes rudym konfidentem szefa i tak naprawde dzieki temu zawdzieczasz swoj sukces .

Aleksandra
@Haha 09.11.2017 10:59

Sprawę zgłaszam na policję bo to jest pomówienie mojej osoby,obraża i groźby karalne.Zgrałam wszystko i nie odpuszczę aż nie poznam suki , która nie ma odwagi powiedzieć mi prosto w twarz co sądzi tylko oczernia mnie na forum.Ządam usunięcia tych wpisów.Dziś nikt nie jest anonimowy w sieci!!!!!!

Pipi:-D

Witam Pan Guzik jest gnojem nie wiem dlaczego jeszcze ktoś u niego pracuje na piekarni syf na sklepach stare i po terminie lody nie płaci jak należy człowiek u niego pracuje jak wół cały dzień i ma się psie pieniądze więc nie polecam u niego pracy

Lucyfer

Guzik to gnój, oszust i nikt więcej. Każdy widzi, że np. ekspedientki w jego sklepach pracują non stop, i to pewnie za gówniane pieniądze, bo jakże mogłoby być inaczej, to przecież prywaciaż i wyzyskiwacz nie mający absolutnie żadnego szacunku do drugiego człowieka. W zaeszłym roku podczas dni Lubawki podeszłem do jego nowo otwartego sklepu w rynku z prośbą o pokrojenie chleba, bo mamie to umknęło, a kupiła go dosłownie chwile wcześniej, o jejku, jaki milutki był. Był taki milutki, że myślałem, że mnie krew zaleje. Pytanie czy jest taki jak go klienci i ogólnie ludzie nie widzą, np. dla pracowników. Nie jest na pewno, ponieważ miałem styczność z tym chamem i przekonałem się, jaki jest i jacy ogólnie są prywaciarze. Zobaczymy, jeszcze to wy bedziecie kiedyś chodzić za pracownikiem, a nie pracownik za wami i pracą, bo przez takie negatywne postępowanie w pewnym momencie zostaniecie z palcem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdy was oleje i na tym sie sończy, będziecie musieli sami pracować i to na wysokich obrotach. Wierz mi chłopie, nie tylko ja, ale również wiele innych osób np. ciebie postawiło by z chęcią i zapewne z czystym sumieniem pod ścianą i rozstrzelało.

Ozyrys

Konsumex s. c., a zwłaszcza Eugeniusz Guzik to kawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co prawda nie miałem okazji faktycznie u niego pracować, coć dwukrotnie byłem kierowany przez PUP do pracy, za każdym razem nasze spotkania kończyły się kłótnią dosłownie, bo ubzdurał sobie koleś niewiadomo co i w ogóle nie dawal sobie przetłumaczyć, że nie jest wclae tak jak on uważa. Druga sprawa. Koleżanka siostry pracowała przez pewien czas w jednym z jego sklepów. Podobno synus czasami przyjeżdżał, brał ci chciał, nie płacił, a kopnięty Guzik czepiał się do ekspedientek, że kradną i potrącał im z pensji. Kolejny przykład. Któregoś dnia będąc w Kamiennej Górze, szedłem juz powoli na PKS na autobus. Przechodziłem obok jego sklepu naprzeciwko urzędu miasta. Na jedną z ekspedientek krzyczał, tak, że aż się popłakała. Zamiast wziąć ją chociaż na zaplecze to nie. Przy klientach wszystko sie odbywal oraz przechodniach. Był wówczas gorący dzień, drzwi od sklepu otwarte na oścież. Krzyczał na nią, ponadto wyzywał od najgorszych i w ogóle, a to tylko dlatego, że upuściła tace z dwiema kawami na posadzke i narobiło się troche bałaganu. No kurde, każdemu się może zdarzyć, a to nie było na pewno celowe. Kolega swego czasu pracował u niego jako cukiernik i nie przepracował nawet 2 tygodni. Po prostu się zwolnił ze wzgłedu, jak to określił "trudne warunki pracy oraz brak możliwości sensownej współpracy z innymi pracownikami oraz szefem". Chodzi po prostu o wyzysk i inne tym podobne kwestie. Masakra.

magdalena

dziękuje za informacje. A miałam u tego pracodawcy zacząć prace :)

tragiczne_warunki

Witam Miałam tą "przyjemność" pracować u Pana Eugeniusza Guzika. Szczerze mówiąc były to 2 najgorsze miesiące w moim życiu. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Utargi wiecznie małe, czepianie się dosłownie o wszystko. Zero kultury, a relacja pracownik-szef naprawdę pozostawia wiele do życzenia. Tyle łez ile przelałam przez tego Pana to tylko ja wiem. Praca po 12 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Do tego pracujące wszystkie soboty i jedna niedziela w miesiącu wolna. ŚMIESZNA stawka godzinowa. Z początku umowa była inna natomiast przy wypłacie stawka została zmniejszona...praca oczywiście bez umowy bo jakże by inaczej. Ogólnie zostało mi wypłacone okolo 400 zł za mało, za przepracowane 260 godzin. Głupia byłam, że nie wierzyłam w opinie krążące po internecie na temat tego Pana. TRAGEDIA, KATASTROFA.

katastrofa

wszystko ja wyzej. wlasciciel wymaga cudow, wymysla stawki w wysokosci 5 zl/h i oczywiscie pierwsze 5 dni za darmo jako nauka co wcale nie motywuje. falszywy i dwulicowy. szkoda tracic czasu. cala jego rodzina probuje zadzic a nie maja ani wyksztalcenia ani odpowiedniego podejscia do pracownika.

tragedia

Tam jest masakra 10 szefów co jeden to mądrzejszy... nie polecam!!!

jola

Wlasciciel HAM przez duze H i bydlak proponuje 5zl za godz,bez umowy jest opryskliwy wyzywa ludzi co chwile szuka bo nikt nie chce pracowac . Trauma szczeze nie polecam bez roznicy w jakim miescie ma sklepy w j.gorze,k.gorze,karpaczu,walbrzychu,swiebodzicach,swidnicy.

Anna

Masz rację-widziałam ogłoszenia w internecie na stronie Urzędu Pracy, tu koło ratusza ciągle potrzebują ludzi,no i nawet byłam jakiś czas temu w Jeleniej Górze i też widziałam na sklepie na ich sklepie ogłoszenie,że potrzebują pracownice bo podobno jak się dowiedziałam pani po jednym dniu miała dość i zrezygnowała.Tak ludzie sobie z byle powodu nie rezygnują bo na rynku pracy jest jak jest.Tak naprawdę taki pracodawca nigdy nie będzie miał rzetelnych,oddanych pracowników ale sam się musi o tym przekonać.Może musi te opinie przeczytać i z pokorą przemyśleć to co piszą i myślą ludzie.

Przyjaciel ludzi

Nie wiem dlaczego nikt nie zamieścił opinię do tej pory o tej firmie.Zdecydowanie odradzam pracę w tej instytucji.Dlaczego ?-Zero szacunku do pracowników (już przy pierwszej rozmowie)-totalny wyzysk pracowników-8-śmio godzinny dzień to fikcja (np kierowca niby pracuje od 4 rano-12 tak naprawdę już przed 3 rano musi załadowywać auto za free.Pracownicy sklepów zmieniają się jak w kalejdoskopie-dlaczego ?-sami sobie odpowiedzcie w dobie bezrobocia-zobaczcie na ogłoszenia w PUP -ciągle potrzebują ludzi-dlaczego ? Zresztą opinię w PUP też mają "odpowiednią"-resztę bez komentarza bo jest wiele rzeczy na nie ale nie warto więcej poświęcać czasu tej firmie.

Zostaw opinię o Konsumex Eugeniusz Guzik - Stara Białka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsumex Eugeniusz Guzik