Zakład Elektryczny "Voltex" Barwacz Krzysztof

Tarnów

Opinie o Zakład Elektryczny "Voltex" Barwacz Krzysztof

fanatik15

Zakład elektryczny "voltex" to jakaś komedia a nie firma, pracowałem tam przez chwile i stwierdzam że właściciel firmy Krzysztof Barwacz nie nadaje się do prowadzenia przedszkola a co dopiero firmy, w dodatku to oszust i krętacz. Nie wypłacił mi całego należnego wynagrodzenia. Kłamał że mam ubezpieczenie i jestem zarejestrowany, tak naprawde nie byłem. W pracy brakowało materiałów, narzędzi. Mam nadzieje że kiedyś ktoś go za to rozliczy.

Zostaw opinię o Zakład Elektryczny "Voltex" Barwacz Krzysztof - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Elektryczny "Voltex" Barwacz Krzysztof