FIRMA TRANSPORTOWA "DAREX"

Nagawczyna

Opinie o FIRMA TRANSPORTOWA "DAREX"

YYeti

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam, początek miły do wypłaty. Jak się spytacie 10 dni po terminie dlaczego nie ma wypłaty to proszę bardzo podjąć pracę. Żonie właściciela nie brakuje fantazji/wyobrażni/ żeby odpowiedzieć.

były kiero
@YYeti 08.11.2015 18:21

Potwierdzam opinię YYeti, w/w firma poprzednio prowadzona przez żonę"sefową" jako Etrans utraciła tzw. dobrą reputację i w wyniku tego powstała firma Darex, która to już zadłużona po uszy ma problemy z płaceniem za plac, naprawy, itp. Natomiast nie płacenie kierowcom to swoisty biznes, no może z wyjątkiem podstawy, natomiast kierowcy z okolic Dębicy tam już do pracy nie zgłaszają się, no chyba że po zaległe pieniądze. Obowiązkowo podpisuje się kwity in-blanco bo inaczej nie ma kasy. Obietnice sefowej dzielić przez 2

Zostaw opinię o FIRMA TRANSPORTOWA "DAREX" - Nagawczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA TRANSPORTOWA "DAREX"