AMIST M.Kołodziej, T.Popiel Spółka Jawna

Tarnów

Opinie o AMIST M.Kołodziej, T.Popiel Spółka Jawna

Mooo

Dla mnie AMIST M.Kołodziej, T.Popiel Spółka Jawna jest dość dobrym przykładem połączenia tradycji z nowoczesnością oraz szacunkiem do pracownika, szanuje

dostawca

Potwierdzam,nie warto sprzedawać tej firmie żadnych towarów,ponieważ będziecie się prosić i prosić i prosić o pieniądze.Piszę to jako przestrogę dla innych dostawców. Większy pożytek będzie jeśli rozdacie te produkty swoim pracownikom

alechandro

masssakra - totalne dno. Syf wszędzie - jedzenie jak resztki dla psa a właścicielom kasy zawsze mało bo dostawcy się proszą o spłatę należności sprzed kilku miesięcy. najgorsza firma w mieście

Zostaw opinię o AMIST M.Kołodziej, T.Popiel Spółka Jawna - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMIST M.Kołodziej, T.Popiel Spółka Jawna