P.H.U. OKNO-TECH S.C. Piotr Adamski & Leszek Sularz

Myślenice

Opinie o P.H.U. OKNO-TECH S.C. Piotr Adamski & Leszek Sularz

Marcel
użytkownik zarejestrowany

jeśli masz na myśli pracę fachowca - montera okien to są to zarobki około 2700 zł miesięcznie, wydaje mi się to całkiem rozsądną kwotą jak na takie stanowisko

Jacek z Myślenic

Faktycznie, firma wzięła zadatek a właściciel wyjechał do Irlandii. Jednak udało mi się odzyskać 4000 złotych od rodziny jego żony. Nawet nie było dużo dyskusji. Szybko zwrócili pieniądze. Adresu nie pamiętam dokładnie, ale to zaraz koło Kościoła w Osieczanach. Prowadzą stolarnię i robią schody.

key

Firma nieuczciwa, nierzetelna, nie dajcie się namówić na zakup okien lub drzwi w tej firmie, chyba że chcecie stracić pieniądze, nerwy, a towaru nie zobaczyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o P.H.U. OKNO-TECH S.C. Piotr Adamski & Leszek Sularz - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. OKNO-TECH S.C. Piotr Adamski & Leszek Sularz