Bank BPH S.A.

Augustów

Opinie o Bank BPH S.A.

bree

Witajcie. Szukam obecnie pracy i w sumie chciałbym się na wszelki wypadek przygotować na rozmowę kwalifikacyjną w kilku firmach które mnie najbardziej interesują. Jak to wygląda tutaj? z góry dzięki .

klient

Okropna obsługa, panie nadente wszystko robią z wielką łaską. Brak odpowiedniego wyglądu - włosy przetłuszczone , niedomyte. Coś strasznego!!!!!!!!!!!!!!!!

madzik

Atomsfera i ludzie tam pracujący są badzo przyjaźni i pomocni dlatego też z bardzo miło wspominam 1,5 miesięczną praktykę.

Zostaw opinię o Bank BPH S.A. - Augustów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank BPH S.A.