Telekomunikacja PolskaKatowice

Legnica

Opinie o Telekomunikacja PolskaKatowice

Słowa kojarzące się z Telekomunikacja Polska Katowice: stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... niski, szkolenia nie wnoszą nic nowego, umiejętności nabywa sie w trakcie zwiekszenia obowiazko Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili. Od jakiej stawki można negocjować pensję? -nie mozna negocjowac pensji, zarobki sa niskie Najbardziej podobało mi się w Telekomunikacja Polska Katowice: atmosfera. Najbardziej nie podobało mi się w Telekomunikacja PolskaKatowice:pensja, male zorganizowanie, brak rozwiazan wielu sytuacji

Zostaw opinię o Telekomunikacja PolskaKatowice - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja PolskaKatowice