CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT

Lublin

Opinie o CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT

Ola

Fakt do pracy potrzebne są m.in. zdolności manualne, plastyczne. Raczej nie jest to sztuka dla sztuki. Miła praca, raczej na umowę zlecenie, za baaardzo niską stawkę na papierze. W większości praca na akord. Trzeba szybko się wprawiać. Nowi dostają proste rzeczy i najtańsze. Jak się wprawią dostają kolejną nową rzecz. ... Więc z zarobkiem dla nowicjusza nie ma szału nawet w nadgodzinach. Umowę dostają nieliczni. Duża rotacja wśród nowych. Współpracownicy są raczej fajni. Pracodawca różnie. Chyba, że ktoś podpadnie lub ma zły dzień ;) Czasami są imprezy integracyjne. Jeśli ktoś to lubi. Czy wróciłabym tam do pracy? Nie...

sara

Do pracy w tej firmie trzeba mieć predyspozycje artystyczne dlatego to praca nie dla każdej chętnej osoby. Ale jeśli się sprawdzi i dostanie już pracę to spoko. Pracowałam tam dwa lata miałam po pół roku umowę o pracę bardzo miła atmosfera i szefostwo super naprawdę takich szefów rzadko spotkać można gdzie indziej. Wszyscy którzy mają umiejętności i chcą zarabiać mogą próbować szczerze polecam tam pracę jakby nie wyjazd do innego miasta pracowałabym tam do dzisiaj. Ps. nawet organizują imprezy integracyjne dla pracowników , zabawa z nagłośnieniem i karaoke przy grillu.

Czy rekrutacja w CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw opinię o CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERAMIK-ART S.C. D.PROKOPOWICZ, M.FRANT