Electro World

Opole

Opinie o Electro World

min

jack, a gdzie niby jest inforamcja że oni są zamknięci ? Ja patrzę na stronę internetową i zgodnie z tym wszystko normalnie u nich działa. Także daj znać , żeby tutaj ludzi w błąd nie wprowadzać bo i po co

[usunięte przez moderatora] TO TAM JEST NAPEWNO, NIE POLECAM SKLEPU.

sumienie

Jak narazie trzyma ten [usunięte przez moderatora] w ryzach, więc może coś w niej jest z menadżera. A może napiszesz o swoich osiągnięciach, wystarczy trochę chęci i silnej woli i też kiedyś będziesz pracować jako kierownik. [usunięte przez moderatora]

nonam

Kierowniczka kasy zachowuje się tak jakby pozjadała wszystkie rozumy, a tak naprawdę żaden z niej kierownik bo co to znaczy być kierownikiem kasy w porównaniu do menadżera w poważnej firmie. ŻAŁOSNE

Zostaw opinię o Electro World - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electro World