Electro World

Opole

Electro World

Opinie o Electro World

Aleksandra

W ostatnim czasie widziałam ofertę pracy w firmie Electro World, dotyczyła ona poszukiwań nowego sprzedawcy. Czy może ktoś opisać, jaki ta firma ma stosunek do studentów zaocznych, czy taka osoba ma szansę pracy na pół etatu? Co z dodatkami do płacy, są bony świąteczne? Zapraszam was do odpowiedzi, nowe komentarze będą bardzo pomocne.

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Electro World na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Opole i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

min

jack, a gdzie niby jest inforamcja że oni są zamknięci ? Ja patrzę na stronę internetową i zgodnie z tym wszystko normalnie u nich działa. Także daj znać , żeby tutaj ludzi w błąd nie wprowadzać bo i po co

[usunięte przez moderatora] TO TAM JEST NAPEWNO, NIE POLECAM SKLEPU.

sumienie

Jak narazie trzyma ten [usunięte przez moderatora] w ryzach, więc może coś w niej jest z menadżera. A może napiszesz o swoich osiągnięciach, wystarczy trochę chęci i silnej woli i też kiedyś będziesz pracować jako kierownik. [usunięte przez moderatora]

nonam

Kierowniczka kasy zachowuje się tak jakby pozjadała wszystkie rozumy, a tak naprawdę żaden z niej kierownik bo co to znaczy być kierownikiem kasy w porównaniu do menadżera w poważnej firmie. ŻAŁOSNE

Zostaw opinię o Electro World - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electro World