Electro World
counter
2 19 7 5 1
Karol Nowy wpis

Czy angielski komunikatywny wystarczy żeby się dostać do firmy ?

Aleksandra Nowy wpis

W ostatnim czasie widziałam ofertę pracy w firmie Electro World, dotyczyła ona poszukiwań nowego sprzedawcy. Czy może ktoś opisać, jaki ta firma ma stosunek do studentów zaocznych, czy taka osoba ma szansę pracy na pół etatu? Co z dodatkami do płacy, są bony świąteczne? Zapraszam was do odpowiedzi, nowe komentarze będą bardzo pomocne.

Administrator Nowy wpis

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Electro World na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Opole i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

min Nowy wpis

jack, a gdzie niby jest inforamcja że oni są zamknięci ? Ja patrzę na stronę internetową i zgodnie z tym wszystko normalnie u nich działa. Także daj znać , żeby tutaj ludzi w błąd nie wprowadzać bo i po co

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

[usunięte przez moderatora] TO TAM JEST NAPEWNO, NIE POLECAM SKLEPU.

sumienie

Jak narazie trzyma ten [usunięte przez moderatora] w ryzach, więc może coś w niej jest z menadżera. A może napiszesz o swoich osiągnięciach, wystarczy trochę chęci i silnej woli i też kiedyś będziesz pracować jako kierownik. [usunięte przez moderatora]

nonam

Kierowniczka kasy zachowuje się tak jakby pozjadała wszystkie rozumy, a tak naprawdę żaden z niej kierownik bo co to znaczy być kierownikiem kasy w porównaniu do menadżera w poważnej firmie. ŻAŁOSNE

Zostaw merytoryczną opinię o Electro World - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Electro World