Tast

Kielce

Opinie o Tast

Wirek
użytkownik zarejestrowany

Coś cichutko o taście. Czyżby pracownicy nie mieli nic do powiedzenia. Bo tak to nawet nie wiadomo, czy firma istnieje.

gastro

Jak można powiedzieć że w Tast pracuje się normalnie, chyba nigdy nigdzie nie pracowałeś/pracowałaś. Tu nie ma nić normalnego poza kilkoma pracownikami, bo szef z normalnością ma niewiele wspólnego. To zdecydowanie nie jest firma dla osób ambitnych i chcących coś osiągnąć. Tu rządzi właściciel chociaż często ma idiotyczne pomysły i wizji ale to zależy ot tego jak wstanie i nie mówię to o wysokich wymaganiach czy coś w tym stylu tylko o \\\\\\\"chorych\\\\\\\" fochach i dziwnych pomysłach. Uważa się za profesjonalistę a powiniem poznać zdanie swoich byłych klientów i powody dla których nie chcą już mieć nic wspólnego z Tast a nie obwiniać swoich pracowników bo to dzięki min ta firemka jeszcze istnieje

frytura

Mnie się tu pracuje w miarę normalnie, a nie wiem czy o wszystkich pracodawcach można to powiedzieć....

piszczała

ten nowy z (usunięte przez administratora)przysłany przez konkurencję rozłoży firmę tast

ROBOL1

TERE musisz dużo się uśmiechać

terefere

piszą Ci co stracili prace z własnej woli albo z braku kompetencji w tej branży!!! napisz jakim byłeś pracownikiem a oczerniać innych potrafi każdy

znajomy
użytkownik zarejestrowany

Jaka to badziewie jeszcze jest na rynku. Właściciel ma własną wizie Świata. Własny system oceny pracowników i klientów. Więcej zarobisz zbierając ten złom co sprzedaje niż pracą u niego . Pieniądze- płaci według uznanie jak mu pasuje zapomnij o premii i pieniądzach które obiecywał zawsze wie gdzie zrobiłeś błędy i dlaczego nic ci się nie należy. atmosfera jak w kołchozie Unikajcie jakiej kolwiek współpracy z tą firmą - zdrowie stracisz i nic nie osiągniesz zero możliwości rozwoju , awansu - no chyba że właściciela ktoś zastrzeli.

anonim - 2008-12-02 21:52:41 Słowa kojarzące się z tast kielce (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowfqesaddfa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .kh Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w tast kielce: Najbardziej nie podobało mi się w tast kielce: Tast kielce Możliwość rozwoju hahaha jakiego szkoleń brak Atmosfera ( napięta), ludzie może 2 osoby (normalne) Stawka śmieszna Najbardziej podoba mi się w Tast kielce że wiecznie nie będzie

Zostaw opinię o Tast - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tast