OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

xyz

u mnie był najpierw właśnie handlowiec współpracujący z tą firmą a później szef,dałem się przekonać na kolektory słoneczne i jestem bardzo zadowolony,załatwili mi dotację z miasta a woda już w lutym leciała ciepła,wyliczyli mi że na gazie powinienem zaoszczędzić około 1400 zł a mi się wydaje,że będzie lepiej...

misiek

jan-jest Pan w błędzie,Biomar Trójmiasto zajmuje się odnawialnymi źródłami energii-wiem bo z nimi współpracuje,tamten Biomar co Pan pisze to zupełnie inna firma,zresztą ktoś wyżej napisał,że leci mu ciepła woda;) Czy mają wolne miejsca to nie wiem,ale mój znajomy zaczął niedawno z nimi współpracę i pozyskuje klientów,wiem że za niezłe stawki ale dokładnie się nie wypytywałem,jak coś to najlepiej zadzwonić i się spytać,chyba mają namiary na stronie.

3city

ja też pochwalę tą firmę,bo ciepła woda mi dzięki nim leci w lato i jestem zadowolony..

bond

nic nie padliśmy tylko reorganizacja była i jedziemy dalej...;)

dziewięć

atmosfera była fajna a i kaska niezła i lajt i zero przekrętów ale niestety padliśmy,szkoda bo było nieżle ale to nie czasy dla uczciwych...

raniu

super produkt,dzięki Wam chodzę i nie mam wysokiego cukru,zawsze będę chwalił Biomar Gdynia,dziękuję bardzo.

teresa grajewo

BIOMAR GDYNIA to rzetelna firma,sprzęt niezły za dobrą cenę a do tego wszystko działa jak mówiono.Polecają!!!

milen

ja też polecam tę firmę bo mam fajny sprzęt od tego pana a moja siostra kupiła chiński badziew za większe pieniądze i jej nie działa,więc mi wszystko przedstawiono w pełni profesjonalnie i jak coś chcę to pan zawsze odbiera telefon i oddzwania,z niczym nie robi problemu.W tej branży chyba jedyna uczciwa firma...

xyz

potwierdzam-biomar gdynia-był u mnie facet z tej firmy i kurde co by nie powiedzieć to ii sprzęt super i gość uczciwy,naprawdę polecam.

Biomar-Gdynia to solidna firma,polecam kazdemu-zadowolony kontrahent.

kasia

pracowałam jako telemarkieterka w tej firmie i była to moja najlepsza praca w życiu,przez studia zrezygnowałam,ale naprawdę polecam.

warmiak

A ja kupiłem produkt do deksozyzacji i jestem bardzo zadowolony bo to faktycznie dobra sprawa a firma chyba jako nieliczna w branży działająca tak jak się należy..pozdrawiam-Tadeusz

Krysia

Produkty tej firmy są bardzo dobrej jakości. Nie są jakąś chińską tandetą jaką oferują inne firmy. Zakupiłam matę i jestem bardzo zadowolona. Najfajniejsze jest to że dostałam na nią 10lat gwarancji więc nie marwię się że będę mięć problem jeżeli mnie zawiedzie! Polecam wszystkim tą firmę. Jako jedyna jest uczciwa :)

Zostaw merytoryczną opinię o OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdynia

• Jak się pracuje w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ