OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tack

Panele zdają egzamin na 6, sa bardzo dobrej jakości. Montaż przebiegł bardzo sprawnie, panowie wytłumaczyli co i jak, jesteśmy jak najbardziej zadowoleni.

rex

Długa gwarancja jest widać tylko jak wszystko działa, bo już jak nie działa to jest "długi problem"!!

Tomasz

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze na forum. Wprawdzie słyszałem, że to bardzo dobra firma i jak widać klienci są zadowoleni.

Wojciech

jak dla mnie na ten moment inwestycja w OZE jest bardzo opłacalna, biorąc jeszcze pod uwagę ceny prądu, które tak mają zdrożeć. Panele fotowoltaiczne to bardzo dobra inwestycja dlatego się zdecydowaliśmy na zakup od oze biomar. Będą na służyć na lata.

Antek

Bardzo chwalę sobie współpracę z Oze-biomar. Od długiego czasu mam od nich panele fotowoltaiczne i sprawdzają się bardzo dobrze. Są wydajne i jest na nie długa gwarancja ;). Nie mam problemu z instalacją.

Firma jest na prawdę rzetelna i dobra, cieszę się, że zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne akurat od oze-biomar. Najwyższa zagraniczna jakość, długa, wieloletnia gwarancja, montaż bez problemu, cenowo na prawdę super! Moje sugestie dla BIOMAR: Firma jest na prawdę rzetelna i dobra, cieszę się, że zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne akurat od oze-biomar. Najwyższa zagraniczna jakość, długa, wieloletnia gwarancja, montaż bez problemu, cenowo na prawdę super! Lubię atmosferę w BIOMAR za: Firma jest na prawdę rzetelna i dobra, cieszę się, że zdecydowaliśmy się na panele fotowoltaiczne akurat od oze-biomar. Najwyższa zagraniczna jakość, długa, wieloletnia gwarancja, montaż bez problemu, cenowo na prawdę super!

Armir

Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą jak i z jakosci oferowanych przez nich uslug. Przyjechali zamontowali,wszystko odbyło sie w krotkim czasie i bez żadnych problemów. Są godni polecenia bo można na nich polegać. Dobrej jakości panele fotowoltaiczne !

Alfa

Produkty firmy tej są bardzo wysokiej jakości. Nie są jakąś chińską podróbą jaką oferują niektóre inne firmy. Najfajniejsze jest to że dostałam na instalacje długi okres gwarancji więc nie martwię się że będę mięć problem jeżeli mnie zawiedzie! Polecam wszystkim tą firmę.

Robert

Dałem się namówić przez handlowca z Biomaru na usługę montażu i zakupu paneli fotowoltaicznych i nie ze względu na to, że miał dobre gadane, ale z tego powodu, że trochę siedzę w branży OZE i wiem, że jest to usługa opłacalna. Jak na razie w związku z firmą jest wszystko ok, zobaczymy jak będzie z oszczędnościami.

Józef

W obliczeniach okres zwrotu kosztów zakupu instalacji wynosi około 11-12 lat. Gdyby czas ten był krótszy, liczba osób zainteresowanych fotowoltaiką zdecydowanie by wzrosła. Żeby uzyskać dotację, trzeba spełnić wiele warunków NFOŚiGW, z których najistotniejszym jest wysoka jakość urządzeń potwierdzona certyfikatami i przynajmniej pięcioletnią gwarancją producenta. Dlatego głównie postanowiłem zainwestować w panele wraz z firmą oze biomar, bo gwarancja jest dużo dłuższa niż 5 lat , a jakość paneli jest najwyższa! Chwalę sobie współpracę z tą firmą.

Tobiasz

Od dłuższego czasu współpracujemy z firmą OzeBiomar i zdecydowanie chwalimy sobie usługi przez nich świadczone i wysokiej jakości panele słoneczne oraz kolektory. Mamy zarówno instalację do metody helioelektrycznej jak i system do podgrzewania wody. Montaż profesjonalny, dobry kontakt z firmą.

Igor

Czy ktoś z pracowników mógłby podpowiedzieć jak atmosfera w pracy? Słyszałem dużo dobrego ale dobrze wiedzieć więcej.

Stefan

Świetna firma. Najlepsza na północy Polski. Jestem zafascynowany ich dokładnością oraz terminami. Wszystko idealnie wykonane. Kontakt nie był utrudniony. Polecam każdemu!

Stefan

Super firma. Nie mam zastrzeżeń do funkcjonowania tej firmy. Zlecenia wykonują bardzo szybko i fachowo. Na pewno będę chciał z nimi jeszcze współpracować.

Beata

Oferują usługi na najwyższym poziomie. Jestem z ich usług bardzo zadowolona. Mają konkurencyjne ceny do innych firm. Szczególnie polecam montaż solarów

Super firma na wysokim poziomie. Produkty firmy na wysokim poziomie. Nie oferują tanich komponentów. Długa gwarancja na montaż urządzeń. Polecam tą firmę.

Karol

Super firma! Produkty na najwyższym poziomie dobry kontakt z klientem. Pracownicy montujący są bardzo zadowoleni z tej pracy gdy się z nimi rozmawia.

Mietek

Jestem mile zaskoczony rzetelnością i profesjonalizmem tej firmy. Montaż solarów odbył się w umówionym czasie i przebiegł sprawnie oraz bezproblemowo. Pracownicy wykazują się wysoką kulturą osobistą. Podsumowując interesy z Biomarem to sama przyjemność

Leon

Współpracowałem z BIOMAR i jestem bardzo zadowolony. To rzetelna firma, która poważnie i profesjonalnie podchodzi zarówno do klienta jak i do wykonania usług. Myślę, że w pełni zapracowali na swój dobry wizerunek

wdfshlq

Przyznaje rację @rajesh ale nie każdy w tej branży potrafi sobie poradzić i się utrzymać przede wszystkim a widzę, że oni mają wielka ofertę i chyba czeka ich niezła przyszłość

Zostaw merytoryczną opinię o OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdynia

• Jak się pracuje w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OZE-BIOMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ