OPTISOL

Gdańsk

Opinie o OPTISOL

Fajna praca, polecam spróbować wysłać CV do nich..

Bądź aktywny

cytuje maciej300 Witam wszystkich unikajcie pracy u[usunięte przez moderatora] firma activia z Banina ten człowiek o miłym głosie jest zwykłym [usunięte przez moderatora] ja juz od trzech miesiecy czekam na kase zajliczki były wrecz regularne ostateczne rozliczenie po prostu mnie i kolegów zatkało obciete ponad 60godzin a pan drywa nie odbiera tel dlaczego zamykacie takie tematy?????????? bronicie [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]?? niech każdy ma prawo wypowiedzieć się o danym [usunięte przez moderatora] co żeruje na kimś!!!!!!

Jeż Jerzy

więcej wątków znajdziecie w necie, wystarczy wpisać nazwę firmy - Optisol lub Activia i poszperać. Radze to zrobić przed wyjazdem.

Jeż Jerzy

tez mi niezaplacil ,mial chyba sprawe w sadzie( ale dalej szuka naiwniakow ogloszenia z 08.12 i 10.12) sprawdz w zusie czy odprowadzil skladki za ciebie(was) i od jakiej kwoty jesli od najnizszej to pisemko na miejscu o wszczecie kontroli i wyjasnienie ,koniecznie z dopiskiem o wynikach kontroli (minimalny zus dla pracownika oddelegowanego to cos okolo 3800pln ja przygotowuje sie do zlozenia pozwu o zaplate delegacji i kilometrowki jesli niepomoze to mam znajoma prawniczke 10 lat w belgi i ona chetnie sciagnie kase od firmy do ktorej bylem delegowany .pozdrawiam

Jeż Jerzy

Witam wszystkich w dniu 20.08.2010 podpisałem umowe z panem [usunięte przez moderatora] firma ACTIVIA z siedziba w Baninie[usunięte przez moderatora]ł zapewniał mnie o stałej pracy i regularnych wypłatach bylo to dla mnie wazne poniewaz mam 2 mies synka po 4 tygodniach[usunięte przez moderatora]ł zadzwonił i powiedział ze mamy wracac do polski poniewaz belgijski pracodawca nie płaci faktur miesiac pózniej [usunięte przez moderatora]zadzwonil powiedzialł ze wpłacil czesc zaległych pieniedzy "1500" i ze ma nowy kontrakt i jestesmy w stanie odrobic straty moja głupota pojechałem i po 4 tygodniach wpłata 1800zł ogólnie [usunięte przez moderatora]mnie i kilka innych osób na ładnych pare tysieci jezeli jest jeszcze ktos [usunięte przez moderatora] przez tego człowieka prosze o kontakt mdach@o2.pl

Znalazłem ogłoszenie osoby proponującej prace w Belgii za pośrednictwem( usunięte przez administratora ) ale poszperałem w necie i mają oni bardzo negatywne opinie, ludzie wypowiadają się, że[usunięte przez moderatora], nie płaci pieniędzy, skraca kontrakty. Oto ( usunięte przez administratora ) i jeszcze inny wątek h( usunięte przez administratora ) Czy ktoś słyszał coś więcej o tej firmie?

Zostaw opinię o OPTISOL - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTISOL