Edbol fabryka galanterii czekoladowej

Bydgoszcz

Opinie o Edbol fabryka galanterii czekoladowej

ada

witam dostałam oferte pracy u was na produkcji jak atmosfera /praca ciężka pozdrawiam

gfgf

niestety z tymi przyjeciami na produkcję musiały to być plotki @tomasz. Od roku Edbol fabryka galanterii czekoladowej nie szukała pracowników niestety. Ale na pewno bedziemy pisać jak coś się zmieni :)

klient

Rozumiem,że czekolady za 99 groszy z Polo mogą mieć podły smak,ale pojąć nie mogę dlaczego tej samej ohydnej masy używacie do czekolady za 3zł "z okienkiem"(ta z orzechami,nabyta w Auchan).Raz kupiłem i do śmietnika,więcej nie kupię.Takich jak ja jest wielu.Za podobne pieniądze kupi się normalną,mleczną i super w smaku czekoladę,a nie wyrób czekolado-podobny,który wy nazywacie czekoladą mleczną.Jak tak można???Rozumiem chęć zysku i bydgoskie nawyki(a śmieją się z Poznania),ale nie te czasy,żeby klienta oszukiwać.Chyba,że nie szanując konsumenta macie podejście SiS-sprzedać i spier.dolić.

nowa

DO Dorcia ,mam pytanie napisałaś ,że tam pracowałaś,że praca,super itd,czy coś już się zmieniło pod tym kontem ,ze już tam nie pracujesz?

dorcia

dorcia
@dorcia 15.10.2014 14:20
Pracowałam w tej firmie ?i co mogę powiedzieć zmiana zajebista pani kierownik poodkurza praca lekka super polecam :)...

Pracowałam w tej Firmie ? co mogę powiedzieć to zmiana zajebista pani Kierownik w porządku praco lekka bez stresu super polecam :)

michalina

Tragedia, kompletny brak higieny i kultury w miejscu pracy. Po przyjściu do pracy nie odbywa się żadne szkolenie, trzeba samemu ogarnąc o co chodzi i liczyć na łaske pozostałych pracowników. Praca w halasie często bez ochronników słuchu. Nieprzyjemna atmosfera krzyków i ciągłych przekleństw ze strony sfrustrowanych pracowników i kierowniczki... Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś jest naprawdę zdesperowany bo praca sama w sobie jest łatwa i czasem nawet przyjemna o ile nie trzeba bez przerwy dźwigac 7kilogramowych kartonów na palete :) Ponadto każdy pracownik ma codzinnie przydział do sprzątania z użyciem środków żrących bez możliwości ochrony rąk i dróg oddechowych...

Zostaw opinię o Edbol fabryka galanterii czekoladowej - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edbol fabryka galanterii czekoladowej