Vessa

Opinie o Vessa

erivia

Ja mam niestety niezbyt pozytywne wspomnienia ze współpracy z tą firmą. Ze względu na to, że jako jedyna w "punkcie sprzedażowym" pracowałam na cały etat, od razu zostałam mianowana kierowniczką punktu. Płaca kiepska. Miałam 1000 zł brutto podstawy + premia uznaniowa do 500 zł brutto + premia sprzedażowa. Pracowałam kilka miesięcy. Przeważnie moja wypłata wynosiła 1150 zł - 1300 zł za cały miesiąc pracy przy wypracowaniu ok. 170 godzin. Jeden, jedyny raz udało mi się zarobić 1440 zł - był to miesiąc grudzień, gdzie były znacząco większe obroty i dużo więcej godzin pracy. Ówczesna Pani manager bardzo wygodnicka. W jej imieniu musiałam prowadzić rozmowy kwalifikacyjne z dziewczynami, które chciała zatrudnić na całkiem inny punkt sprzedażowy w moim mieście, ponieważ jej się nie chciało przyjechać. Za nadgodziny spędzone na rozmowach kwalifikacyjnych dostałam 7 zł/ h - śmiech. Następnie zleciła mi przeszkolenie trzech dziewczyn ( na całkiem inny punkt sprzedażowy w moim mieście), za które to szkolenie nie dostałam nawet złotówki. Managerka bardzo wymagająca, nie pomagająca rozwiązywać problemów - z 40 stopniową gorączką przez 2 dni musiałam obsługiwać klientów 12h dziennie wg grafiku, poniewaz nie potrafiła znaleźć dla mnie zastępstwa, a przecież na umowę zlecenie L4 nie obowiązuje. Jak dla mnie istna przesada, wymogi z kosmosu, szczególnie firma nie rozumie sytuacji, kiedy ruchu naprawdę nie ma. Nie wróciłabym nigdy do tej firmy.

prawie

Świetnie, że jest elastyczny grafik zadań @secco, ale bardziej mnie zastanawia czy wypłata jest u nich terminowa. W końcu dostawać wynagrodzenie o czasie to rzadkość, a to pewnie u nich jest w pełni możliwe. Ale czy będą jakieś oferty pracy teraz? Pozdrawiam

Karola

Pani Agnieszka juz nie pracuje.. juz z rok będzie :)

blue dress

Praca wymaga dużo samozaparcia, dyscypliny i wiary we własne możliwości sprzedażowe. Pracowałam dłuższy okres i nie narzekałam:). Minusem oczywiście są: brak urlopu, podwyżek itd- ale to standardowa umowa zlecenie, więc podpisujące ją osoby wiedzą o tych ograniczeniach. Dla studentów świetna opcja:)

uuuiiiii

Nie ma jej od dawna.

kasiek

Hej, mam pytanie do kogoś kto aktualnie pracuje w Vessie, czy nadal panią menager jest pani A.G. bo próbuję sie do niej dodzwonić na telefon firmowy i nie mogę :(

jogodowo

Do osób piszących powyżej godziny pracy to zazwyczaj godziny otwarcia galerii handlowej czyli 11-12 godzin. Oczekiwania pracodawcy sa takie, że będziecie spełniać listę standardów sprzedażowych, nie chorować, robić wpłaty do banku z utargów - zazwyczaj po godzinach swojej prac. Niewykluczona jest konieczność przeprowadzania rekrutacji, tez w trakcie pracy.Atmosfera jest w porządku jeśli pracuje się z fajnymi dziewczynami, niestety tę atmosferę trochę czasem psuje szefostwo, ponieważ kultury organizacyjnej nie ma. Są ciągle zmiany zasad, łatwo się w nich pogubić, nie nadążyć, coś przeoczyć, a wtedy zaczynają się pretensje. Kiedy ja tam pracowałam zarobki były słabe.

kupipidyn

tak jak szanowną ooprzedniczkę panią fiolę interesuje bardzo jakie są godzint pracy i jakie zmiany w tej firmie vessa. kultura organizacyjna firmy akurat jest dla mnie najmniej ważna, ważne żeby się można było skupić na swojej pracy i żeby była godnie wynagradzana terminowo. czy nie ma z tym problemów w vessa?

asiek

Ustalasz grafik tak aby wszystkim z zespolu pasowało. Nikt go nie sprawdza. Pracujecie jak chcecie.

zoi

Pani Manager u nich już nie ma. Zmieniło się wiele, teraz są stawki godzinowe i zarabia się dobrze. W grafik nikt się nie wtrąca, pracujecie jak chcecie. Same układacie.

VySSAna

dziękujemy PANI MENAGER za info :)

kaja

(usunięte przez administratora)chore progi, wypłata słaba. Wytrzymałam 3 mce teraz pracuje w reserved- ruch duzo wiekszy i daje rade i mam chociaz fajne pieniadze

natii

Możesz wysyłać CV na adres praca@vessa.pl

gaja

Napiszcie w ogóle w jaki sposób aplikowaliście do Vessa, bo nie moge nigdzie znaleźć ich ogłoszeń o pracę, az dziwne.

Megi

Ja pracowałam w Vessie ponad rok. Byłam zadowolona. W większości miesięcy wyrabiałam progi wieć zarobki były fajne. Zdarzały się miesiące bez premii no ale to tak jest wszędzie. Atmosfera ok, dodatkowe konkursy - bony do H&M, Bershka itp. Pani A - spoko. Dużo wymaga - fakt. Ale taka branża.

M.

Ja właśnie awansowałam na kierownika:) super sprawa.

pik

Zarobki są różne z tego co wiem. Masz podstawę, premię i dodatki. Wszystko jest uzależnione od progu, ale ja jestem zadowolona. Zarabiam mniej więcej około 1500 - 1600zł na rękę. Dużo wymagają, ale jak się starasz to jest ok.

kika

w piatek mam rozmowe kwalifik. jakie sa zarobki srednie w 2013?

lid

hej , zatrudniają na umowę o pracę? pełen czy pół etatu? Zastanawiam się czy wysłać CV, dajcie jakies inf.?

B

A co to konkurencja, że tyle płacą?

O.

A ja tam nie narzekałam. Czasami przyjeżdżała (usunięte przez administratora) i się czepiała, ale nie było to bóg wie co i jak się to poprawiło to było już spoko. Pracowałam w różnych miejscach i gdyby nie szkoła to z chęcią wróciłabym do tej pracy. Kasa nie była taka zła. Z miesiąca spokojnie miałam ponad 2300 tyś. wypłaty przy wyrobionym targacie. Jak nie było tego targetu to kaska była troche mniejsza, ale za to pracy było mniej /czsami kilkanaście klientek przez cały dzień /. Jak któraś lubi prace i dogaduje się z innymi to robota będzie ok. Teraz pracuje gdzie indziej i zarabiam 1700 i trohe mi szkoda tej roboty, no ale szkoła to szkoła....

P

Wiem, że piszecie o obecnej Pani koordynator. Stwierdzam jednocześnie, że atmosferę trzeba stworzyć wspólnie i od Was zależy jak będzie się Wam pracowało. Razem z dziewczynami miałyśmy chwile słabe w wyniku np słabych obrotów co nie podobało się czy szefowej czy koordynat ale trzeba było zrozumieć, że to też ich praca ich zarobek. Słyszałam od dziewczyn po moim odejściu, że coś się zmieniło w firmie jednak umowy były takie jak nasze, z wypłatami i wpłatami do banku też było tak samo. Trzeba mieć charakter i silną motywację do pracy żeby później nie tworzyć tych opowieści na forum;) ale wolność słowa:)

P

Witam. Pracowałam w Vessie prawie rok za czasów Pani Kasi B. i byłam zadowolona. Nie narzekałam. Mam dobre wspomnienia. Jeśli miała Pani koordynator coś do powiedzenia to miała prawo, trzeba było przyjąć to z pokorą i zrobić co należało. Atmosfera była ok. Przede wszystkim trzeba robić to co jest w zakresie waszych obowiązków bo strzelanie fochów i na forach obrażanie kogoś jest niepotrzebne. Serio czytajcie umowę zanim podpiszecie;) pozdrawiam

roksana

A ja pracowałam u nich jakiś czas temu będzie ok. roku, ale w innym mieście i wcale nie narzekałam. Nie słyszałam też narzekań z innych miast - może dlatego, że dziewczyny między sobą nie mają takiego kontaktu. Nie wiem skąd wiesz, że inne miasta też narzekały. U nas wszystko było ok, wiadomo, że duże ciśnienie na obroty, ale koordynatorka jest w porządku. Co do towaru, to się zgodzę, ale do ocen personalnych już nie. Tak samo jak do umowy - jest to normalna umowa zlecenie i ja pita dostałam normalnie.

Zostaw opinię o Vessa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vessa