Kawiarnia "CARMEN - MONROUE" Marlena Steć

Kołobrzeg

Opinie o Kawiarnia "CARMEN - MONROUE" Marlena Steć

anka

Witam wszystkich, Kochani kilka miesięcy temu wydawało mi się że Kawiarnia szuka kogoś na stanowiska barmańskie, ale sprawdzam teraz w google ale niestety nawet chyba już nie posiadają strony internetowej czy wie ktoś czy działają dalej w branży? Dzięki

kelner1234

Praca w tej firmie to totalne nieporozumienie. Państwowa Inspekcja Pracy miałaby co robić.

malutka

beznadziejny pracodawca ogromna rotacja pracowników zupełne dno zawsze zostaniesz oszukany przez pracodawcę i na koniec [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o Kawiarnia "CARMEN - MONROUE" Marlena Steć - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kawiarnia "CARMEN - MONROUE" Marlena Steć