"KAROLLA" Jolanta Bugaj

Zielona góra

Opinie o "KAROLLA" Jolanta Bugaj

Enen

Jako pracodawca to wiele można myśleć lecz nie mam dobrego zdania, atmosfera współpracowników wymaga wiele do życzenia nowe osoby są testowane na wytrzymałość bo może kogoś wygryść a rotacja poza kilkoma osobami z stałą umową które można policzyć na palcach jednej ręki, umowa hmmm zlecenie na długi okres koło roku....

Zupy u tej pani gotowane są na wodzie nie na wywarach,a czystość kuchni daje wiele do myślenia..

Zostaw opinię o "KAROLLA" Jolanta Bugaj - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "KAROLLA" Jolanta Bugaj