Wytwórnia Wędlin Zbigniew Zabrocki Górki

Górki

Opinie o Wytwórnia Wędlin Zbigniew Zabrocki Górki

chmastwo bez granic

Hej Anastazjo. Pracowalas na zakladzie czy na sklepie jakims u P. Zabrockiego? Zresztą obojętnie gdzie, bo i tak wszędzie bylo to samo, żenada. Tylko zastanawiam sie czy Cie kojarze, ja juz tam jakis czas na szczescie nie pracuje, a Ty chyba od niedawna tam zakonczylas kariere.. stwierdzam tak po dacie wpisania komentarza.

Anastazja

Potwierdzam w 100%. Prosty człowiek ze słoma w butach. Myśli że jest "Bogiem". Życzę mu wszystkiego najgorszego.Za wszystko co mi zrobił.

''były''- na szczęscie, pracownik

Nie Polecam, omijać szerokim Łukiem tą firmę !!!!!!!!!!!! Właściciel obiecuję umowę, której i tak nie daję ! Nigdy nie da Ci dojść do słowa, mimo że masz racje on i tak powie swoje, a Ciebie nie wysłucha, obwinia Cie za coś czego nie zrobiłeś, krytykuje, ubliża.. Myśli że mu wszystko wolno, do pracownic podchodzi z zboczonymi i jednoznacznymi propozycjami, płaci grosze o ile wypłaci...... Wykorzystuję każda możliwość by CI coś zarzucic, odliczyć z "pensji".... Na początku, pierwszy tydzień już idzie zauważyć jego nadużywanie posady "szefa", przypuszczam że to również wina tego że codziennie trzęsie się na kacu.... Nie polecam nikomu !!!! Nie wierzysz, przekonaj się zaczynając pracę tam! juz nie jedną sprawę miał w sądzie z pracownikami.... Byly pracownik !

Zostaw opinię o Wytwórnia Wędlin Zbigniew Zabrocki Górki - Górki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wytwórnia Wędlin Zbigniew Zabrocki Górki