Opinie o Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew w Górki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew w Górki

Krzychu Nowy wpis

Ogłosił upadłość.

Tina

Niewypłacalny!

Bolek
@Tina

To jest pewne bo mi wisi trochę kasy za towar i nie wiem czy uruchomić windykację?

anonymous Nowy wpis
@Bolek

Obawiam się że bez windykacji czy sprawy sądowej nie wypłacić

Rolnik Nowy wpis

Daje 20gr więcej na kilu żeby potem nie płacić za bydło czy za trzodę. Wszystko ma dokładnie przemyślane. Potrafi miesiącami nie płacić, nie odbiera telefonów, sekretarce nakazał mówić że go nie ma mimo że jest u siebie w gabinecie. Śmieje się w twarz kiedy już się uda z nim spotkać a na pytanie "kiedy przeleje Pan pieniądze?" z uśmiechem na ustach odpowiada "trzeba czekać"

Spokojna o dług Nowy wpis

Witam. Drodzy Państwo, wszystkim którym ten Pan "wisi" pieniądze radzę się jak najszybciej zgłosić do firmy windykacyjnej, jeśli macie fakturę zakupu przez tego Pana od was czegokolwiek. Nam od kilku miesięcy nie wypłacał kilkudziesięciu tysięcy złotych, ponad miesiąc temu oddaliśmy sprawę do firmy windykacyjnej, która na dzień dzisiejszy odzyskała połowę długu. Nie ma za czym się oglądać bo tak jak ten Pan kombinuje to chyba nikt. Zacznijcie działać zanim będzie za późno

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Amelia

Jako pracodawca - okropny! Wszystkim nalicza nieistniejace manka i odciaga od wyplaty. Traktujacy personel kak smieci. Ładniejsze ekspedientki sa "niechcacy" dotykane. Totalny brak kultury. Typowy prostak i (usunięte przez administratora) Nie polecam pracowac u Zabrockiego.

Olka

Słaba płaca za bydło i nieregularne odległe terminy zapłaty za bydło

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew - Górki

Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew