Opinie o Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew w Górki

counter
2 8 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 270 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew?

Krzychu Nowy wpis

Ogłosił upadłość.

Tak7Nie

Administrator Nowy wpis

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w Wytwórnia Wędlin Zbigniew Zabrocki Górki, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tina

Niewypłacalny!

Tak6Nie

Bolek
@Tina

To jest pewne bo mi wisi trochę kasy za towar i nie wiem czy uruchomić windykację?

Tak5Nie

anonymous Nowy wpis
@Bolek

Obawiam się że bez windykacji czy sprawy sądowej nie wypłacić

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rolnik

Daje 20gr więcej na kilu żeby potem nie płacić za bydło czy za trzodę. Wszystko ma dokładnie przemyślane. Potrafi miesiącami nie płacić, nie odbiera telefonów, sekretarce nakazał mówić że go nie ma mimo że jest u siebie w gabinecie. Śmieje się w twarz kiedy już się uda z nim spotkać a na pytanie "kiedy przeleje Pan pieniądze?" z uśmiechem na ustach odpowiada "trzeba czekać"

Tak5Nie

Spokojna o dług

Witam. Drodzy Państwo, wszystkim którym ten Pan "wisi" pieniądze radzę się jak najszybciej zgłosić do firmy windykacyjnej, jeśli macie fakturę zakupu przez tego Pana od was czegokolwiek. Nam od kilku miesięcy nie wypłacał kilkudziesięciu tysięcy złotych, ponad miesiąc temu oddaliśmy sprawę do firmy windykacyjnej, która na dzień dzisiejszy odzyskała połowę długu. Nie ma za czym się oglądać bo tak jak ten Pan kombinuje to chyba nikt. Zacznijcie działać zanim będzie za późno

Tak2Nie

Amelia

Jako pracodawca - okropny! Wszystkim nalicza nieistniejace manka i odciaga od wyplaty. Traktujacy personel kak smieci. Ładniejsze ekspedientki sa "niechcacy" dotykane. Totalny brak kultury. Typowy prostak i (usunięte przez administratora) Nie polecam pracowac u Zabrockiego.

Tak3Nie

Olka

Słaba płaca za bydło i nieregularne odległe terminy zapłaty za bydło

Tak11Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Wędlin Zabrocki Zbigniew - Górki

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 8 ocen.