Restauracja Osteria Joanna Bryndal

Tarnów

Opinie o Restauracja Osteria Joanna Bryndal

Weronika

@on, dlaczego? Czy spotkały Cię jakieś niemiłe doświadczenia? Podziel się swoją oceną.

fgh

poza tym takie informacje to raczej nikomu nic konkretnego nie daja i nie sa one w niczym pomocne..wiec fajnie jakby kazda opinie zawierala cos instotnego

on

powiem tylko tyle pracowałem tam i omijajcie ich z daleka pozdrawiam

jacek

mi się wydaje, że chyba ta restauracja zbankrutowała. Teraz co i rusz nowe restauracje powstają i są przecież też stare,a teraz wybić się na rynku to naprawde kiepsko to wszystko widze. A też zastnawiam się jak z zatrudnieniem u nich jest, bo jednk wydaje mi się, że nie do końca oni oferowali duże stawki pracownikom.

majka

Hej widze, że Restauracja Osteria Joanna Bryndal nie ma tutaj zbyt wielu aktualnych komentarzy. Czy w ogóle jest jakakolwiek szansa na znalezienie tutaj pracy? Tak się zastanawiam, czy nie zanieść CV do restauracji, czy w ogóle nie ma co, bo personel jest stały i moje CV prawdopodobnie wrzucą do kosza?

czas

Mimo małego doświadczeniu w kelnerowaniu chciałbym sie dowiedzieć czegośna temat pracy w osterii. wiem, że profile restauracji nie są niestety na tym portalu zbyt popularne, ale mam nadzieje, że ktoś przeczyta moje pytanie i bedize mi wstanie pokmóc jakoś w rzetelny i konkretny sposób. z góry dziękuję za pomoc.

qwertdbufhkdkgldr

Nie wypłacają...[usunięte przez administratora]. Wszystko w tej knajpie nie dobre i obsługa nie miła. Omijajcie ta knajpe z daleka

peeeee

no prosze ciekawe rzeczy piszecie ale sie zgadzam z wyplatami to jest prawda niestety pracowalam i ciezko bylo sie doprosic o swoje a kto opierda.... to mial racje przynajmniej w ten sposob odzyskiwal swoje nalezne pieniadze hi hi hi

Aga

Byłam w tej ''restauracji'' i stwierdzam z czystym sumieniem ze nie warto tam isc. Jedzenie nie jest smaczne, aby obsluga podeszla odebrac zamowienie to zajmuje to 30 min a poznej drugie 30 na czekanie na zamowienie ! Pani włascicielka to jedna wielka bezczelna osoba ! Znajomi byli kilka dni po mojej wizycie i stwierdzili to samo. Co do jedzenia to albo zwolnijcie kucharza i zatrudnijcie nowego albo zamknijcie knajpe bo zysku na pewno to nie przynosi ! Pozdrawiam Agnieszka.

nan

Nie dziwmy sie, ze pracownicy ida do konkurencji skoro nie maja płacone w osteri hahahaha

nan

Całkowicie się z tym zgadzam, własciciel jak i włascicielka to banda [usunięte przez administratora]. Nie wypłacają ludzią (tym ktorym wiedza ze moga im zaszkodzic wypłacaja) poza tym zachowanie wlascicieli w stosunku do pracowników pozostawia wiele do życzenia. Haha Pani bizneswoman z dziury zabitej dec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i poczuła pieniążki i chcialaby rzadzic całym światem !

mityczna

,,biznesmeni,,,za wszelka cene.Chocby po trupach.I tu mam na mysli traktowanie pracownikow.

Ten drugi wpis to na pewno jest wpis samej właścicielki, bo ,aż ocieka od kłamstwa, przy okazji : do wszystkich kelnerów , kucharzy, pizzerów i itp. jeżeli chcecie pracować na czarno, czekać na pensje miesiącami i oberwać od czasu do czasu jakimś baseballem to jest to praca wymarzona dla Was:)pozdrawiam

lilia

no nie wiem czy takie bzdury niejednokrotnie slyszalam klótnie personelu z szefem i to nie zawsze byly z winy personelu wystarczylo ze szef mial zly humor i potrafil zrobic awanture konkretna z powodu herbaty ktorej po pewnym czasie trzebabylo sobie przynosic z domu a wode do zaparzenia gotowac kiedy go nie bylo a na obiad na 6 osob na caly dzien dostawali jedna pizze 30 cm

co za brednie

co za bzdury ktos wypisuje, ja tam pracowalam , mialam umowe i wszystko mialam wyplacane, wiec nie wiem skad takie rzeczy ktos wypisuje, a czasami to moze pracownicy powinny sie zastanowic nad swoja praca jak ja wykonuja i jakie maja do niej podejscie,bo najlatwiej wszystko zwalac na pracodawce a pracownik oczywiscie jest zawsze niewinny !!!

były pracownik 2010

duża rotacja pracowników, praca na czarno, zastraszają i grożą pracownikom - [usunięte przez administratora], nie wypłacają pensji przez kilka tygodni - mi w ogóle nie zapłacili (czekam od roku), mało tego szefowie stosowali wobec mnie i innych pracowników groźby karalne, zastraszali i szykanowali nawet managerkę

Zostaw opinię o Restauracja Osteria Joanna Bryndal - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Osteria Joanna Bryndal