Opinie o Epo-Trans w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Epo-Trans. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Epo-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epo-Trans w Tychy

Piotr Wolak

Dla mnie ta firma to porażka, 4 dni tam pracowałem i się zwolniłem. Zero podejścia to pracownika ,obiecanki i nic z tego nie wychodzi. Ukraińców barszo dużo

xd
@Piotr Wolak

Po 4 dniach ocenil firmę. Fenomen czy (usunięte przez administratora)

Misiek Nowy wpis

Pracowałem w Epo pół roku, uciekłem bo dostałem lepsza stawkę. Jest dużo plusów jak i minusów bo idealnie to nigdzie nie jest. Na plus zaliczam mojego byłego spedytora Marcina P. zawsze była dobra komunikacja z szacunkiem i zaufaniem, fajne trasy i bez poganiania. Kolejny plus to osoba samego prezesa z którym możesz normalnie porozmawiać i wyjaśnić wątpliwości w normalnej atmosferze. Sprzęt nie odstaje od tego co oferują inne firmy, jak zgłaszasz usterki to wyślą Cię do serwisu lub drobne usterki naprawią na bazie, nikt jednak nie będzie czytał Tobie w myślach więc musisz się komunikować. Na minus system rozliczeń, nie masz jasnej stałej dniówki, nigdy nie wiesz ile zarobisz bo masz tyle składników żebyś się przypadkiem nie doliczył, jak dopytujesz to słyszysz tylko bełkot. Kolejny temat który zostawia niesmak to urlop który Ci Panie z biura rozpisza na sobotę która spędziłeś w kabinie i jesteś w trasie. Generalnie do wypłaty zawsze brakowało w stosunku do tego co było mówione z Marcinem S. gdy ustalaliśmy warunki współpracy stąd zmiana firmy.

Dariusz Nowy wpis
@Misiek

Czyli ile tak tu miesięcznie wyrabiałeś kolego, jeśli masz ochotę napisać, a na ile żeście się na rozmowie umawiali? I jakim cudem miałeś przez kogoś rozpisany urlop, tym bardziej, jak byłeś w ten dzień w pracy? To nie pracownik wyznacza tu, kiedy chce brać wolne?

Czy Epo-Trans zatrudnia studentów?

Ktoś coś wie na temat aktualnie oferowanych warunków na stanowisku spedytorów międzynarodowych? Oferta która znalazłem ma 8 lat więc raczej się wzorować się nią nie będę. Wcześniej firma wspominała o miałem atmosferze, faktycznie dalej tak jest? Rekrutacja też należy do tych przyjemnych?

Bartek

Pracuje ktos jako kierowca na niemieckiej umowie w systemie 2/2 i może się wypowiedzieć coś na temat

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Epo-Trans? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Barbara

Widzę, że ludzie tutaj narzekali trochę na Ukraińców, że ich dużo i niby nowe auta im dają. Skąd takie przywileje tutaj dla nich? Jak dużo ich tutaj teraz pracuje? Myślicie, że w związku z całą sytuacją na świecie będzie ich to jeszcze więcej?

No tak tak
@Barbara

Tak. Musieli z my zastąpić Polaków które pracują na Niemcach. Cała ekonomika na naszych pracownikach z UA poszła do góry w PL. Każdy o tym wie. Jesteś my bardzo wygodnie w PL bo jesteśmy pracowity

A jakie tu mają podejście do pracownika? Coś się stało, że sam odszedł, czy to jego oddelegowano z firmy z kwikiem?

Jarosław
@Piotr Wolak

Dlaczego tak szybko zwolniłeś się z tej firmy? Jakie obietnice były Ci przedstawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej i co Twoim zdaniem nie zostało spełnione? Liczę na więcej szczegółów z Twojej strony, pisz śmiało!

@Jarosław

Mialem mieć swoje auto , kontakt ze spedycja masakra . Z nikim nie porozmawiasz bo wiekszosc to szoszony. Firma beznadziejna jak dla mnie. Rozmawiałem z kierowcami w trasie z epo trans masakra

Dobrze zrobiłeś

xd
@Piotr Wolak

Po 4 dniach ocenil firmę. Fenomen czy (usunięte przez administratora)

Nowa

Jak wygląda praca i atmosfera w biurze?

aaa

Firma uzyskała pożyczkę płynnościową z tarczy finansowej dla dużych firm w kwocie 30 mln zł z PFR

Rok
@aaa

A co to ma do rzeczy?

Bb

Nie istnieje 7 lat przepracowałem na koniec po zdaniu auta zamiast nowego dali po ukraincu bo on nowe musi mieć zjazdy katastrofa najlepiej o zjazd nie pytać naczepy nowe na placu ale nie ma teczki cza vitaliemu dać w lape to wtedy się znajdzie... Gromadka zjazd i bus i wracasz nie wiadomo kiedy albo nie ma busa radź se sam

Nikusia

Witam Mój mąż pracuje w Epo 11 lat i nie narzeka nigdy nie było źle zawsze wypłata na czas i to dobra wypłata powyżej 6tys ma .Szef szanuje sobie pracowników którzy są fer.

Taki sobie
@Nikusia

Nikusia to pochwal się ile na picie mial twój mąż za rok 2018. Jak pracuje 11 lat to pewnie duzo.

Nikusia
@Taki sobie

Nie ma kierowcy co na weekendzie nie piję..jeździłam z mężem lata potem syn więc sama wiem jak jest a po drugie tata (usunięte przez administratora) tata ma nie bronie mu pić w domu jak jest to nie piję a sam dobrze wiesz jak jest święty nie jesteś ????

Puti
@Nikusia

Nikusia, Taki sobie miał na myśle PiT11 podatek który rozliczasz od lutego do kwietnia za przeszły rok i dostajesz wzrot pieniędzy na konto od urzęda skarbowego

Michal
@Nikusia

Jeśli wg Ciebie, 6 tysięcy za międzynarodówkę to przyzwoita kwota, to chyba sobie żartujesz.

EndriU08
@Nikusia

Tak?? Zarabia powyżej 6 tyś ale oczywiście pracuje od poniedziałku do piątku ma się rozumieć?

Lukas

Całkowite olanie kandydata na kierowce, pomimo doswiadczenia etc rekruter nie odbiera telefonu, odrzuca połączenia, wysyła sms że się skontaktuje po czym zlewka. Kierowcow brakuje a firma nie wyciąga wnioskow

Pablo

Witam jak wyglada placa w Epo ?

@Pablo

3 tygodnie w trasie 2 dni w domu

daniel
@Olsen

nie zawszę bo np ja 1 tydzień jestem w trasie :)

Witam,orientuje się ktoś z warsztatu jakie warunki płacowe jako mechanik. Z góry dzieki

BYŁY

Pozdrawiam (usunięte przez administratora) to sa ludzie którzy wiedza czym rządzą i zawsze maja czas aby wysłuchac pracownika.. taka prawda panowie...jak ja bym miał taka firme tez bym tak rządził,,niestety to sa juz koszty taka jest kolej rzeczy. nie narzekajcie zawsze mozna zmienic prace jak sie nie podoba ale powiem wam ze EPO nauczyło mnie duzo dobrego .... DZIEKUJE za wiedze...pzdr spedycje

@BYŁY

Jak ty spedycje pozdrawiasz to Cię niczego nie nauczyli

Rysiek

Nie wiem... może nie rozumiem, ale skoro firma posiada ponad 300 zestawów i wszystkie są obłożone kierowcami tzn ze może nie jest aż tak źle w tej firmie. Każde szefostwo wymaga solidnie wykonanej pracy. ALE KIEROWCA ja wykonujący wymaga za to odpowiedniego wynagrodzenia, to normalne i nikt za "BÓG ZAPLAĆ " nie pracuje. Mam pytanie... czy jest w tej firmie aż tak źle że ma takie fatalne opinie???

@Rysiek

Spedycja do niczego

Czy w Epo-Trans jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Pysia

Firma schodzi na psy... Większość Ukraińców już tam robi szef nie dba o pracowników o Polaka masakra co się tam dzieje

Lola

a jak dla kierowcow co ciagnikami na gaz pracuja ?

Polecam

Kto chce robić to robi i nie źle zarobi. A trochę firm w życiu zaliczyłem.

Martin
@Polecam

Jakie kierunki wyjazdów i system pracy. Wiadomo większość Ukraińców jeździ w firmach a robić wiadomo trza.

Zostaw merytoryczną opinię o Epo-Trans - Tychy

• Jak się pracuje w Epo-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Epo-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Epo-Trans