Epo-Trans

Tychy

Opinie o Epo-Trans

Spartakus

Pracowałem tam pół roku. Na początku realizacja obietnic składanych w celu zachęty do zatrudnienia. Po trzech miesiącach zaczyna się "dokręcanie" śruby czyli zapomnij o tym że masz dom i rodzinę no i jakoś dziwnie wyliczanie wynagrodzenia. Tzw podstawa rośnie a na "rękę " spada.

Pretorian

Idealna firma? To chyba tylko NASA... ale czy NASA faktycznie była na księżycu? hmm...??? ale, to już inna bajka. Szukacie idealnej firmy, załóżcie własną. Wiem, prowadziłem i US wraz z ZUS dał mi po Du.... EPO jest dobrym (nie idealnym) miejscem pracy, kasa wypłacana na czas, często przed czasem. Masz problem bijesz do szefowej i go załatwiasz! Szef trochę w innym świecie żyje :) ale szefowa jest cool. Samochody maja max 3 lata i wymiana na nowe. Pracuję w EPO i nie zamierzam szukać innej roboty.

Pretorian

Idealna firma? No może tylko NASA... ale czy NASA faktycznie była na księżycu? hmm... To już inna bajka. Szukacie idealnej firmy, załóżcie własną. EPO jest dobrym (nie idealnym) miejscem pracy, kasa wypłacana na czas, często przed czasem. Masz problem bijesz do szefowej i go załatwiasz! Szef trochę w innym świecie żyje :) ale szefowa jest cool. Pracuję tu i nie zamierzam szukać innej roboty.

BYŁY

Pozdrawiam (usunięte przez administratora) to sa ludzie którzy wiedza czym rządzą i zawsze maja czas aby wysłuchac pracownika.. taka prawda panowie...jak ja bym miał taka firme tez bym tak rządził,,niestety to sa juz koszty taka jest kolej rzeczy. nie narzekajcie zawsze mozna zmienic prace jak sie nie podoba ale powiem wam ze EPO nauczyło mnie duzo dobrego .... DZIEKUJE za wiedze...pzdr spedycje

mu

Nie prawda a paliwo obciągaja kase z wypłaty jak sie nie mieścisz w normach sam jezdze i nie mam zadnych obciązeń kasa jak kasa dobra ale zawsze mogła by być lepsza nie słuchajcie (usunięte przez administratora) co robią dwa tygodnie i sie zwalniają (usunięte przez administratora)

ty67

ile placa w epo a ile zabieraja

toto

Nieporozumienie,odradzam pracę w tej firmie.

J..
@toto 16.03.2015, 09:53
Nieporozumienie,odradzam pracę w tej firmie.

Daleko od tej firmy. Masakra. Chyba że ktoś chce być oszukiwany na kasie.

como

na kraju więcej można zarobić jak na międzynarodówce,taka jest prawda (usunięte przez administratora)

Tak, firma świetna po prostu. Jeśli ktoś chce tam robić to niech rodziny lepiej nie zakłada, bo z "pensjii" nie wyżyje, a współmałżonka zobaczy od święta mimo tego iż jest "mechanikiem" i ma ustalone godziny pracy:/ (usunięte przez moderatora) //////

Zostaw opinię o Epo-Trans - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Epo-Trans