Hotmind Agencja interaktywna

Myślenice

Opinie o Hotmind Agencja interaktywna

oglji

Jest sporo takich firm @mrozu, no ale nadal będą takie firmy potrzebne, tutaj wiem, że dobrze wykonują swoje projekty, prosty w obsłudze CMS jest bardzo ważny dla pracowników firmy, dla której strony są robione

hjss

Firma bardzo słaba, jej włascieiele nie mają pojęcia o zarządzaniu spółką. To amatorzy, którzy szukają profesjonalistów, którzy mogliby odwalić za nich robotę za śmieciowe pieniądze. nie szanują ani pracowników ani klientow. Ogólnie szczerze odradzam hotmind jako pracodawce

nie idżcie tam pracować, szkoda waszego czasu nawet na rozmowe z nimi. w praktyce ponoc wygląda to jeszcze gorzej, z reszta wystarczy poczytac ich strone, bloga, zobaczyc realizacje

Małgorzata Radkiewicz

Serdecznie odradzam współpracę z grupą hotmind - mój sklep internetowy ma ciągłe usterki, które nie są naprawiane MIESIĄCAMI, a nie przeskadza to panu [usunięte przez moderatora] żądać ode mnie zapłaty faktur w pelnej wysokości. W tym roku 9 awarii serwera, w tym calodniowe - kompletny brak reakcji ze strony firmy Hotmind, nie odpowiadają na emaile, telefony, na kompletnie nic. Żenujące i aroganckie podejście do klienta.

Zostaw opinię o Hotmind Agencja interaktywna - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotmind Agencja interaktywna