ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

Opinie o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

andrzej

w lobie zaczely sie podsluchy i nagrywanie pracownikow zalosne jest to co robi sprzedaz leci a prezes zajmuje sie szukaniem jakis sensacji wydaje mi sie ze normalny prezes powinien byc za pracownikami a ten tylko mysli za co kogo zwolnic a vi co zostali sa traktowani ponizajaco

gik

na w lobie to zarzad jest marionetka w rekach pana wlasciciela nie maja swojeho zdania tylko slepo wykonuja jego polecenia zal na to patrzec bo poprzedni prezesi umieli sie przeciwstawic i robic po swojemu natomiast obecny prezes to marionetka ktory chyba bez tego ze robi co mu pan jk karze nic by w innej firmie nie osiagnal bo wlasciciel szuka takich ludzi ktorzy albo mu sa posluszni albo na niczym sie nie znaja takimi lepiej sterowac dobrze ze juz tam nie pracuje i nie radze w tej firmie podejmowac pracy bo i tak tam nie ma przyszlosci najgorsze jest to ze prezes z jednej strony mowi swoim pracownikom same komplementy a z drugiej z mysli jak poszukac haki

pawel

robilem nadgodziny a wyplacaja za to premie cos chyba jest nie tak z tymi wyplatami

Ann

Wie ktos cos o dziennych normach w Lobie? Pomozcie prosze bo chyba ktos chce nas oszukac

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Zakupów i Logistyki
Ann

Czy ktos pracowal lub pracuje jako monter w tej firmie? Mam kilka bardzo waznych pytan,poniewaz mam tez kilka ciekawych opinii o tej firmie i produktach

byly pracownik

Mimo , że większość pracowników LOB to fajni i wartościowi ludzie odradzam pracę w tej firmie (usunięte przez administratora) Ludzi traktuje przedmiotowo , jak tylko może to stara sie im nie wyplacać naleznych pieniedzy, kosztów ,premii , zwłaszcza osobom z działu handlowego .

smutne ale niestety prawdziwe , jak już musicie to bierzcie pracę u prezesa sw ale kontynuujcie poszukiwania innej bo szybko się przekonacie co to za człowiek

A ile zarabiają na produkcji kobiety?

PH

Zarobki na stanowisku PH to około 2100netto podstawy + premia. Około 3tyś można wyciągnąć

znawca
@PH

to cienizna jak na tak znaną markę i firmę

Ann

a czy ktoś pracował na stanowisku montera? bardzo potrzebuje kilka informacji

zainteresowany

I jak po ostatnich zmianach, coś z tej firmy będzie?

były szczęśliwy pracownik

Ludzie skoro w firmie Lob S.A. w ciągu dwóch lat jest trzeci raz zmieniany zarząd to jak taka firma ma dobrze prosperować. Obecny PO prezesa pan [usnuięte przez moderatora] to gburowaty c (usunięte przez administratora) i nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi, wcześniej był od spraw finansowych a teraz zarządza całą firma - śmiech. Wiem że w Lesznie ciężko z pracą ale jak możecie to uciekajcie, pan [usunięte przez moderatora] albo nie panuje nad swoją firmą albo nie ma pojęcia jakich ma cieniutkich reprezentantów własnych interesów ?! Powodzenia dla wszystkich

branzowiec

firma zmieniła zdanie i teraz szuka ph na cały kraj, juz jest ich ogłoszenie o rekrutacji, sami chyba nie wiedza czego chca

z branży

to teraz LOB wcale nie ma PH i zrezygnował z tej formy sprzedaży? bardzo ciekawa koncepcja podobna do pewnego dużego producenta okien z okolic Raciborza (EKO-OKNA), tyle, że tamtej firmie sprzedaż dzięki takiemu ruchowi spadła o jakieś 40% na terenie Polski podobno

PH

Pracowałem na stanowsiku PH praca spoko, nie bylo jakis nacisków ze strony dyrektora trzeba bylo poprostu robic swoje. Niestety tak jak pisze kolega wczesniej wszystkich zwolnili z dnia na dzien.

slawo001

Niestety nie mam zbyt pozytywnej opinii na temat tej firmy. Pracowałem na stanowisku przedstawiciela handlowego i wyglądało to tak: zostałem ściągnięty z innej firmy, obiecywano mi złote góry a w rzeczywistości wyszło nieco inaczej - premia skonstruowana tak, żeby jej nie dostać, aneks do umowy średnio co dwa miesiące, w końcu wszyscy zostali zwolnieni z dnia na dzień. Zmiany w tej firmie zachodzą z dnia na dzień z prędkością światła, polityka handlowa niedopracowana. Radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. - Leszno

• Jak się pracuje w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.