Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max

Piła

Opinie o Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Ktoś wie czy po 2 latach pensja, o której wspominał @mini uległa zmianie? Warto wiedzieć czy z biegiem czasu firma wprowadziła jakieś podwyżki.

wed
użytkownik zarejestrowany

@hummus to oferta dla mobilnego przedstawiciela handlowego w Szczecinie oferuja wsparcie Menadżera w bieżącej pracy i realizacji celów, niezbędne narzędzia do pracy (samochód i telefon służbowy)

dość

uwaga na dyr ze szczecina : oszukuje uzyskując retro - póżniej są korekty faktur,ponieważ towar nie wyjechał !!!!!!

Mini

Jak się nabiegasz to 2000 - 2500 netto zrobisz bez problemu na umowie o pracę. Do tego każde święta paczki, z socjalu bilety do Heliosa, basen. Wszedzie trzeba pracować a na piłe jest bardziej niż spoko.

Piciu999

Witam. Mini MAX to jeden z gorszych magazynów w Pile panuje tam ogólny bałagan, 0 organizacji pracy czasami wręcz utrudnianie pracy. Ogromny mobbing, szantaż, niepłacenie za nadgodziny + grabienie pracownika z ciężko wypracowanej premii pod różnego rodzaju fikcyjnymi powodami. NIKOMU NIE POLECAM TEGO BAŁAGANU!

micha
użytkownik zarejestrowany

hej, no właśnie, raczej za praktyki nikt nie płaci, więc tym się różnią od stażów, bo na staże to można trafiać już płatne i bezpłatne :) stąd też moje pytanie, czy właśńie w Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max jest szansa na załapanie się na płatny staż czy nie bardzo? ktoś miał z tym do czynienia?

kociak

praktyk nie polecam gdyz reszta siedzi w domu a w mini maxi trzeba isc na praktyki w wolne dni od szkoly np. dzien nauczyciela a najgorsze ze za drmo ani grosika wiecej i czy masz w miesiacu 100godzin czy 64 dostajesz tyle samo i nic nie ucza sprzatanie i nic wiecej

rambo

Mini max jest to firma w której panuje ogólny chaos i jeszcze do tego nie legalnie zatrudnia na tak zwane umowy o dzieło żadnych badań lekarskich bhp z miesiaca na miesiac obiecuja umowe o prace i jak im sie chce to dostaniesz pieniadze wynagrodzenie a jak nie to kombinatorstwo że nie zrobiłeś tego czy tamtego nie polecam nikomu trafic do tego obozu pracy Wystarczył by tylko jeden nalot inspekcji pracy na nocke a było by głośno o tym zakładzie pozdrawiam

Agnieszka29

witam dziś dostałam ofertę pracy z Mini Maxu ? ale czytając to to się zastanawiam ? jak płacą moje gg 47072841

Maciej

A pracuje tam jeszcze taka fajna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Aga chyba ma na imię? Coś możecie o niej napisać? Kumpel mi o niej opowiadał i pokazywał mi ją kiedyś na mieście.

Ale żeby nei było samych negatywnych wypowiedzi z mojej strony Rzeczywiście jeśli sie robi swoje i nosi się kark zgięty można tam pracować bardzo długo. Płace są zazwyczaj na średnim poziomie, w zależności od stanowiska najczęsciej nie ma szału ale są firmy gdzie płaci się gorzej i trzeba więcej pracować. Są też przyzwoite paczki, choć pewnie zależy od odziału [usunięte przez moderatora], O brzydkich pożegnaniach już wspomniałem wcześniej.

mietek

ciesze się ze ci [usunięte przez moderatora] którzy się wypowiedzieli już nie pracują !!!jest jak jest mała pensyjka ale jest i wiesz ze jeżeli robisz swoje to będziesz pracował !!!stuknijcie się w łeb pisząc takie coś!!!dziękujcie za prace !!!jeśli ktoś chce coś zarzucić pisać a mogę się ujawnić [usunięte przez moderatora]

Zdunek

Mini-Max ? [usunięte przez moderatora], ogólnie masakra !!! wiem bo pracowałem !!! Tam sie nie da robić. Odradzam wszystkim !!! Marne pieniądze a trzeba zapieprzać jak wół i raz na pół roku dadzą ci premie.....40 zł ! Żenada !!! Najlepsze były nocki....[usunięte przez moderatora] !!!

juuuuzek

A MOŻE WIĘCEJ KONKRETÓW NA TEMAT MINI-MAX-a?

mimi

dziekuje bardzo za taką prace...nie podobało mi się absolutnie,nie będe oczerniał ale dajcie spokój

użytkownik zarejestrowany

W Mini Maxie [usunięte przez moderatora] nie podobalo poniewaz co drugi przychodzil pod wplywel alkoholu i przedewszystkim syf w pracy.

Zostaw opinię o Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max