Opinie o Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max w Piła

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max w Piła

Trafiłam na ofertę dla przedstawiciela handlowego, ale zorientowałam się, że ma już kilka lat. Jak często takie ogłoszenia są publikowane? Nie wiem czy słać na maila czy rzadko zapotrzebowanie jest. I przy okazji wiecie na czym polega ten "budżet promocyjny" w kontekście narzędzi pracy? Ile on wynosi i na co możecie go wykorzystywać?

On Nowy wpis

Jadę tam na rozmowę o pracę jako konserwator polecacie tą firmę

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max?

Bez szans nie ma w firmie czegoś takiego jak awanse

Roman
@pracownik

Jak to nie ma awansów? Mam przez to rozumieć, że firma ta nie stawia na swoich pracowników i nie stara się, aby uzyskiwali wyższe szczeble w strukturach firmy? Liczę, że tego właśnie od Was się dowiem, dlatego zapraszam do aktywnej dyskusji. Mogę liczyć na to, że dodasz jeszcze komentarz na temat tego, ile dokładnie w firmie tej można zarobić? Chciałbym to wiedzieć, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

@Roman

Tak pracując w firmie nie byłem świadkiem żadnego awansu, ewentualnie przesuwania na inne funkcje (gdy ktoś się zwolnił), a firma nie szukała nikogo nowego łata dziury starymi pracownikami (z działów gdzie jest mniej pracy obecnie bo słabiej sobie radzą owe działy). Co do pensji około 2500 zł Netto ( z premią), co do podwyżek są na ogół raz w roku około 50 - 100 zł na rękę zależy od zasług.

Renata
@pracownik

Cześć, a jak wygląda ta premia w Mini-Maxie? To znaczy - za co jest przyznawana? I czy w każdym miesiącu, na spokojnie można ją zdobyć?

@Renata

Premia składa się z: 1 część za nie branie L4 jakoś pomiędzy 65, a 85 zł 2 część uznaniowa (od tego jak wyceni Twoją pracę osoba, która jest Twoim zwierzchnikiem) W sumie daje to około premię na poziomie 200 zł - gdy dostaniesz max 2 części i nie będziesz chorować, nie ma nic w premii o utargu, chyba, że jako przedstawiciel handlowy u nich są inne zasady.

master Nowy wpis
@Roman

Awanse - to pojęcie nie istnieje. Wynagrodzenie uzależnione od stanowiska. ale ogólnie na wszystkich oszczędzają w wielkim tego słowa znaczeniu. Dlatego co bardziej ogarnięty pracownik to uciekł. Ogromny brak szacunku dla pracownika ze strony właścicieli - jak nie ty to inny który już stoi na ulicy i czeka i każdy jeden Ukrainiec przyjdzie na twoje miejsce - przy tym masa epitetów,(terror psychiczny) jeden z właścicieli - brak kultury osobistej w stosunku do pracownika potrafi przejść i nie odpowiedzieć dzień dobry - a to dużo mówi o człowieku - wynagrodzenia marne, - paczki dla pracowników wypychanie starego towaru przed końcem terminu aby kasa się zwróciła, - praca ponad normę czasową, Wszyscy którzy odeszli nie pozwolili sobie na takie traktowanie i dobrze na tym wyszli. Do pracy trzeba chodzić z przyjemnością i zarabiać godne pieniądze - ale nie w tej firmie :-(

Krystyna Nowy wpis

Co masz na myśli? Dużo złośliwości w tym Twoim komentarzu, chyba nie próbujesz być zbyt obiektywny? A szkoda, bo interesują mnie konkrety, a nie epitety i złośliwości. To co konkretnie trzeba robić, żeby dostać ten awans?

Czy w Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

nie

@pracownik

Aha, a podasz przykład takiej sytuacji? Bo Twoja odpowiedź jest tak krótka że naprawdę niewiele mówi... Liczę że kolejnym razem nieco bardziej się rozpiszesz. :)

@Adam

Pracowałem w firmie kilka lat wszystkie uwagi pracowników były wysłuchiwane, a później OLEWANE i tyle szef ma zawsze rację i tylko on ma rację!

@pracownik

Skoro pracowałeś w Mini-Maxie, to powiedz mi coś o zarobkach w tym miejscu... Byłeś zadowolony z pensji? I czy można tu liczyć na jakieś premie i dodatki? Jeśli tak to na jakich warunkach? Daj znać!

@Adam

Pensja na reke z dodatkami itd około 2500 zł, dodatkowe premie już wliczone jakiś ekstra innych brak. Podwyżka jak była to 50/100 zł ale ogólnie ciężko nowi pracownicy czesto spory czas na umowach o zlecenie.

@pracownik

Super, takich dokładnych informacji oczekiwałem. :) A jak oceniasz atmosferę i podejście do pracownika w Mini-Maxie? Czy pracodawca odpowiednio traktuje pracowników w tej firmie? Jak sądzisz?

@Adam

Atmosfera jeżeli chodzi o pracowników była bardzo fajna, ale dużo tych ludzi odeszło w ostatnim czasie. Podejście do pracownika zależy od osoby zarządzającej, jeżeli chodzi o główną osobę podejście do pracownika jest fatalne po prostu jest to osoba, która ma ludzi za nic.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zapraszamy magazynierów do pracy w miejscowości Łapy.?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Krzysztof

W żaden sposób nie można polecić firmy, prócz pracowników (kolegów) z pracy, każdy stopień wyżej to (usunięte przez administratora) i nie szanowanie człowieka. Tak jak opinia poniżej, byłem pracownikiem i klientem. Nie da się pozytywnie opisać firmy.

Igor

@jan dlaczego nie polecasz jako pracownik?

maria.mieszko@o2.pl

bardzo dobra obsługa uprzejma rzetelna

jan

Byłem pracownikiem i klientem, nie polecam w żaden sposób tej firmy.

Paulina
@jan

Rozumiem. Bardziej interesuje mnie Twoja opinia jako pracownika Agencji Mini-Max. To firma, która zajmuje się dystrybucją chemii gospodarczej, artykułów spożywczych, odzieży oraz artykułów gospodarstwa domowego. Myślałam, że to ciekawe miejsce pracy. Dlaczego wobec tego go nie polecasz? Chodzi tu może o zarobki?

Zadowolona

Pracuje tutaj pół roku i jestem bardzo zadowolona. Szefostwo jak i reszta współpracowników w biurach na plus. :)

Paulina
@Zadowolona

Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max. Świetnie, że masz dobre relacje ze współpracownikami. Możesz napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Pracujesz na umowie o pracę? Jak oceniasz wysokość wynagrodzenia?

Zadowolona
@Paulina

Wynagrodzenie mogłoby być wyższe jednak na warunki Pilskie jest na prawdę ok. Umowa o pracę, brak problemów z urlopami czy w okresie choroby.

Firma tragedia, umowy krótkie i z minimalną płacą, dopóki grasz tak jak oni chcą to jest ok. Nie możesz, baa nie masz prawa odezwać się na temat który im sie nie podoba. Inaczej jesteś najgorszy. Tak właśnie stało się ze mną. Miałem kilka uwag i skończyło się wypowiedzeniem i to w okresie gdzie za ok dwa tygodnie rodzi mi się dziecko. (usunięte przez administratora)

Olga

Słyszałam sporo dobrego o firmie. Podpowie mi ktoś czy agencja potrzebuje kogoś do pracy?

eros

nie polecam pracy w Koszalinie zero urlopu a pani Chadacz robi co chce i tyle dajcie spokój lepiej zbijac baki w domu urlop zaległy za dwa lata zero ciuchów i tak krecą niech sobie sami robią zero stosowania przepisów bhp i kodeksu pracy firma ma swoje prawa i tyle jak najmniej takich firm

byla
@eros

zawsze tak bylo tez pracowalam 10 lat i odeszlam a pozniej nikt cie nie pamieta albo udaje ze pamieta zenada dla tak duyzej firmy ale sie zemscilo bo do sano/stokrotki/juz nie daja towaru i padna mysle ze byli pracownicy powinni sie ucieszyc chodz tyle satysfakcji z tego calego a ci co pracuja lub udaja ze pracuja doczekaja sie najgorszego wypowiedzen i to tyle mojej radosci. ha ha ha !!!!!!!!!!!!!

Lidia

@albert, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na obrażanie innych pracowników. Jeżeli chciałbyś wyrazić swoją opinię o firmie Mini-Max zrób to proszę w konstruktywny sposób. Czy próbowałeś rozmawiać na temat swojej umowy z przełożonym? Jakie argumenty usłyszałeś?

albert

Koszalin to (usunięte przez administratora) umów unikają tylko pip powinien się zając ta firmą pracownicy co pracują po 10 lat to dają im umowy na 21 miesięcy to skandal urlop zaległy po 2 latach zero bhp wózki dobite a pani chadacz dyrektor robi co chce i tyle dajcie spokój nie po to nasi dziadkowie i babki walczyli o to żeby tak było (usunięte przez administratora) polska dla polaków nie dla smieci

Olek

Czy macie jakiś powód, że tak ostatnio rzadko zaglądacie na forum? Może ktoś wie czy potrzebują ludzi?

PIO

Patola najgorzej w pile wszyscy pijani,fatalna atmosfera,śmierdzi,rozwalona kuchnia, i pracuje tam 80%Ukraińców i 20%Polaków,zwalniają najlepszych pracowników,ogólnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła

nie rozumiem tych wszystkich opini na temat mini maxa pracuje tam teraz oki zarobki takie sobie premia jest co miesiac syfu nie a zeby ktos przychodzil pod wplywem alkocholu to jest wyssane z palca klamstwo normalnie a wiekszosc tych wszystkich kometarzy to zenada i klamstwo normalnie jak ktos nie robil lecial w kilki to sie nie dziwie ze sostal zwolniony dysplinarnie a teraz ludzie wypisuja klamstwa i prubuja sie wybielic

Lidia

Ktoś wie czy po 2 latach pensja, o której wspominał @mini uległa zmianie? Warto wiedzieć czy z biegiem czasu firma wprowadziła jakieś podwyżki.

wed

@hummus to oferta dla mobilnego przedstawiciela handlowego w Szczecinie oferuja wsparcie Menadżera w bieżącej pracy i realizacji celów, niezbędne narzędzia do pracy (samochód i telefon służbowy)

dość

uwaga na dyr ze szczecina : oszukuje uzyskując retro - póżniej są korekty faktur,ponieważ towar nie wyjechał !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max - Piła

• Jak się pracuje w Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max