AKCES P.P.U.H. Brunon Kieloch

Czechowice-Dziedzice

Opinie o AKCES P.P.U.H. Brunon Kieloch

tajny

Szczerze nie rozumie tego pracodawce...Wystawiają ofertę na pracownika magazynu.No ale czasu by człowiek mógł porozawiac z prezesem nick tnie ma 3 tygodnie starań dzwonienia i co chwile prezesa nie ma a w końcu okazuje się ze prezes przerzucił człowieka z innej pracy na magazyniera.....A za 3 dni znowu oferta na necie nie rozumiem tego pracodawcy ale ok....i szczerze nie polecam stracony tylko czas

Zostaw opinię o AKCES P.P.U.H. Brunon Kieloch - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKCES P.P.U.H. Brunon Kieloch