PRESPACK
counter
2 25 42 5 1
Daniel

Z pewnością firma szuka fachowca i niestety różnie to bywa z osobami chcącymi dostać pracę w firmie. Generalnie dobry pracodawca daleko by trzeba szukać takiej firmy!

Daniel

Nick Nowy wpis
Kandydat
@Daniel

Czemu różnie to bywa z osobami chcącymi dostać pracę?

Bibi Nowy wpis
@Daniel

A Szef Karoński ...jak te trzy małpki nie widzi, nie słyszy, nie mówi

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w PRESPACK?

Bibi Nowy wpis
@Pytanie

Zapomnij, że w firmie PRESPACK istnieje dobra atmosfera! Slogany Szefa,że jest to firma rodzinna, gdzie są jasne zasady postępowania, koleżeńska i przyjazna atmosfera możesz włożyć między bajki. Kilka Starych (stażem) wyjadaczek zrobi wszystko, żeby utrzymać swoje stołki. Zamiecie pod dywan (cichaczem) swoje błędy i wpadki, kryjąc się nawzajem. A Młode (stażem) są traktowane jak trędowate, nikt nie przekaże Ci wiedzy, nie przeszkoli, trzymają dla siebie pewne procedury jak tajną wiedzę. Drwią, poniżają, obgadują ,nie jeden raz byłam świadkiem płaczu z powodu upokorzenia. (usunięte przez administratora) Przyjdzie Twój czas to dostaniesz od Szefa wypowiedzenie i to nie, godnie w biurze, gdzie podpisałaś umowę, a w śluzie przy w-c , gdzie na kolanie przyjdzie Ci podpisać papierek i nie usłyszysz słowa wytłumaczenia, jak śmieć zostaniesz potraktowana.

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 164 dni.
Kandydat

W ciągu dwóch miesięcy po raz kolejny pojawia się ogłoszenie na stanowisko Kierownika Produkcji i Specjalisty ds. Jakości, aż tak źle jest w firmie? Czy szukają idealnego kandydata, którego nie ma?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 251 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w PRESPACK?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Donek

Jaką macie atmosferę w firmie? Bardzo skomplikowała się praca w związku z epidemią?

Czy PRESPACK organizuje staże dla studentów?

Prespack
@Pytanie

Tak, Prespack poszukuje stażystów. Proszę o kontakt na adres mailowy: office@prespack.pl.

Szczera

Omijać z daleka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 473 dni.

Jaka jest kultura pracy w PRESPACK? Obowiązuje typowy dress code?

Poldek

@Antoni Możesz dodać więcej informacji? Warto składać cv?

Jak wyglądają zarobki w firmie? Czy są benefity?

Bartosz

Jakieś newsy z pracy mógłby ktoś napisać. Mam zamiar starać się o pracę i byłbym wdzięczny.

Antoni

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Co powiecie na temat zarobków w PRESPACK? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Stefan

Tak dawno nikt nie pisał bo macie tak dobra prace i boicie się konkurencji młodych , chętnych do pracy?

ferjo

Kiepska atmosfera, zarobki marne.

Beti
@ferjo

Zarobki marne czyli? Może podacie jakąś kwotę?

Gośka

Jako praca wakacyjna polecacie? Trochę słaba stawka... no ale jak atmosfera i praca? Może da się to jakoś wynagrodzić?

Olga

Jakie są zarobki miesięczne na reke?? Obowiązuje stała wypłata czy stawka godzinowe?

kto to

Świetnie, że jest umowa o pracę @awinek, w końcu do tego dorzucają jeszcze odpowiednie benefity socjalne.

odważna

Nie wiem skąd biorą się powyższe brednie na temat firmy Prespack. Praca jak praca, jak na firmę farmaceutyczną wymagania są wygórowane ponieważ muszą funkcjonować wg zasad Głównego Inspektoratu Faramceutycznego!!! Prawda jest taka że wynagrodzenia są wypłacane terminowo, jeżeli są nadgodziny to także są za nie płacone. Powiem tak w rzadko której firmie są podwyżki min raz w roku. Są wypłacane tzw "13" na święta!!! POLECAM Ja zaryzykowałam i nie żałuje!!!

anna25

Nie przesadzajcie! Nie jest tak źle! Jestem studentką i pracowałam na zlecenie. Firma rzetelna, płacą na czas przełożona wymagająca ale do zniesienia!! Jak będzie szansa to w wakacje wrócę ponownie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o PRESPACK - Przeźmierowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

PRESPACK