Zakład Wodociągów i Kanalizacji

Opinie o Zakład Wodociągów i Kanalizacji

bartek

szkoda, że nie zajrzałem tutaj kilka dni wcześniej. Ba, ogłoszenie o którym piszecie, już chyba dawno nieaktualne. Szkoda, bo 2 lata to wcale nie jest wiele jak na technika

rafi

Napiszcie coś o tej firmie, jakie zarobki, godziny pracy itp. Interesuje mnie praca w tej firmie.

czasem stresująca, czasem wyczerpująca, miła atmosfera, jako pracownik sezonowy nie miałem możliwości do negocjowania stawki. jako pracownik sezonowy mogłem mieć wolne dni kiedy chciałem,ale bez przesady wypłaty były realizowane na zasadzie obecności.

Zostaw opinię o Zakład Wodociągów i Kanalizacji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wodociągów i Kanalizacji