Jacqueline Riu Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Jacqueline Riu Polska Sp. z o.o.

Słowa kojarzące się z Jacqueline Riu Polska Sp. z o.o.: solidna, profesjonalna, choć trochę stresująca i średnio rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią (wzięłam udział w 1 szkoleniu w Katowicach). Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Na wykonywanym przeze mnie stanowisku 1700 zł netto z wykształceniem wyższym. Najbardziej podobało mi się w Jacqueline Riu Polska Sp. z o.o.: młody zgrany zespół, kontakty z Francją i z klientem. Najbardziej nie podobało mi się w Jacqueline Riu Polska Sp. z o.o.: po roku praca zbyt monotonna, ograniczona możliwość awansu i rozwoju.

Zostaw opinię o Jacqueline Riu Polska Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jacqueline Riu Polska Sp. z o.o.