Agnat Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Agnat Sp. z o.o.

daro

to zwykłe zakłamane (usunięte przez administratora) naciągacze jak i pracowników tak i klientów w ciula robią (usunięte przez administratora)

anonymous

No to juz mnie (usunięte przez administratora) nie dział serwer , ani poczta ani strona w sobotę 04.11.2017 nie interesują mnie awarie. Powinny być awaryjne rozwiązania. Nie chcę żadnych przeprosin "kasa"

kkkkk

Obiecuja nie wiadomo co a płaca beznadziejnie. Podstawa marna a premii sprzedazowej nie da sie wyrobić bo daja baze z klientami do których wszyscy w firmie juz dzwonili albo maja juz lepsza oferte :/ stare pracownice w szczególnosci 2 moze zarabiaja nie zle ale nowi nie maja na to szansy. Atmosfera w biurze tez nie jest ciekawa. Nie polecam

Zostaw opinię o Agnat Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agnat Sp. z o.o.