Kettle Produce LTD

Szkocja

Opinie o Kettle Produce LTD

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Kettle Produce LTD? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca na Twoim stanowisku. Na jakie warunki pracy można obecnie liczyć pracując w firmie?

isu
użytkownik zarejestrowany

Hmm, jezyk angielski chyba nie jest trudny do tłumaczenia wiec moles sobie przetlumaczyc nawet w translatorze wieksozsc zwrotow i dowiedziec sie czy faktycznie maja jakieś rekrutacje czy nie, chociaz wiekszosc opinie jest negatywnych, dlaczego nie polecacie?

.......

Jak tam praca wyglada ??

Scott

Zastanawiam sie jak to wogóle funkcjonuje?totalny chaos ,wyzysk pracoweników z agencji,jezeli na start w szkocji to ok.Korupcja , nepotyzm , kontrakty po znajomości.

olgierd
użytkownik zarejestrowany

Nie brzmi to zbyt optymistycznie jeśli mam być szczery, rzekłbym nawet, że brzmi to tragicznie, jeśli rzeczywiście potrafią kogoś zwolnić z powodu humoru. Chyba powinno się podawać jasny powód zwolnienia, chyba, że to nie jest umowa o pracę. Bo jakie umowy teraz proponuje kettle produce na start i czy umowa o prace na czas nieokreślony jest w ogóle możliwa?

zeman
użytkownik zarejestrowany

czytałem że wylecieć można było w każdej chwili z powodu kiepskiego humoruosób panujących tam na miejscu pracy. I dostawało się 2 godziny na opuszczenie packa i miejsca zamieszkania. I nikogo nie obchodziło czy pójdzie się mieszkać do znajomych (o ile ich już się dorobiło) czy pod most. Możecie się do tego odnieść?

krops
użytkownik zarejestrowany

A czy oni w ogóle oferowali coś ostatnimi czasy, bo na internecie pustka, nie ma ogłoszeń od nich. Może nikogo nie potrzebują na chwilę obecną.

QS
@krops 18.06.2014, 08:30

Ostatnie przyjęcia do Kettla były jakoś w październiku 2013r. Od tamtej pory nie ma przyjęć. Ewentualnie przez agencje pracy ale w tym momencie mało pracy i pewnie dopiero zacznie się od września.

Ułanekpodokienkiem
użytkownik zarejestrowany

Próbował się ktoś z nimi kontaktować, czy raczej nikt nie chce mieć do czynienia z kettle? Na jakie stanowiska w ogóle można u nich aplikować?

Kmić
użytkownik zarejestrowany

Proponuję napisać do nich a na pewno się odezwą. To całkiem spora firma, więc na brak ofert raczej nie będą narzekać.

wrcorzeł

witam wszystkich z kp.mam rozmowe w sprawie pracy na przyszły wtorek ,na balmalcom czy ktos mi powie jak tam dojechac z kirkcaldy,jestem tu dopiero pare dni,no i jak wygladaja te rozmowy o prace,szukam kogos z autem kto tam jezdzi do pracy,prosze zainteresowanych o jakis kontakt,[usunięte przez moderatora]

pijo

panie z agencji do niczego sie nie nadaja przyjezdzasz na overtajmy ekstra a okazuje sie ze ich nie ma...ale masz koszty. banda szkockich tumanow team liderow bez szkoly, pomiata polaczkami, donosy, zimno, wilgoc, itd.

to prawda polak polakowi nigdy nie pomoze jestem tu od 2 miesiecy i powiem ze zdązyłam to zauwazyc polacy strasznie sie noszą jakby nie wiadomo co robili w tych FABRYKACH własnie dzis poznałam taka jedna pania MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andrzej 1948

Każdy ma swoje racje. Pracuję w Kettle od 3 października 2006. jakoś do tej pory nie narzekam. Wprawdzie zarobki nie są rewelacyjne a praca ciężka, ale myślę dotrwać do emerytury. Dojeżdżam z Kirkcaldy około 17 km, samochodem z kolegami. Kiedyś, a było to w rok po podjęciu pracy opisałem moją drogę do Kettle i do Szkocji w "Pracy i Nauce za Granicą" - cykl nosił tytuł "Balmalcolm storry".

kaśka

ogólnie beznadziejna firma. Pracowałam tam 4 lata temu jedynie przez miesiąc i dziwię się, że jeszcze w ogóle funkcjonuje. Polecam tylko i wyłącznie jeśli myślisz o wyjeździe do Szkocji i potrzebujesz czegoś od zaraz i na krótką chwilę. Długo wytrzymać się tam nie da. Człowieka traktują jak maszynę- stoisz przez 8h nad taśmą i nawet rozmawiać nie można, co chwila słychać jedynie "faster, faster" chociaż, przynajmniej kiedy ja tam pracowałam, większość pracowników po angielsku umiało jedynie "hello". Atmosfera tragiczna, zimno,( usunięte przez administratora ) Po miesiącu znalazłam coś lepszego i rzuciłam KP bez żalu.

Zostaw opinię o Kettle Produce LTD - Szkocja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kettle Produce LTD